تبریزبیدار
یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ۲۲:۵۱:۰۵ شناسه خبر : ۱۰۷۹۷۲۱

در دیداری صمیمی بمناسبت سالروز انتصاب امام جمعه تبریز مطرح شد؛

لبخند رضایت رهبر انقلاب از اقدامات حجت الاسلام آل هاشم

بمناسبت سومین سالروز انتصاب حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم به امامت جمعه تبریز، فرمانده و مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا با وی دیدار کردند.

به گزارش تبریز بیدار ، در این دیدار صمیمی که عصر امروز صورت گرفت، حجت الاسلام کاملی فر طی سخنانی ابراز داشت: بعد از دوران سخت کرونا به دنبال فرصت بودیم تا برای عرض خداقوت و تشکر به خدمت شما برسیم. سالروز انتصاب حضرتعالی به نمایندگی ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز بهانه ای شد تا به خدمت شما برسیم.

Image title


مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا با بیان اینکه جنابعالی به مجموعه سپاه و بسیج همیشه نظر لطف داشته اید، افزود: ما خود را نیازمند رهنمودها و هدایت های شما می دانیم.

فرمانده سپاه عاشورا نیز در این دیدار بیان داشت: حضور شما در این سه سال حضور معنوی و موثر در تحولات استان بوده است. سپاه و بسیج همواره جزو اولویت های شما بوده است و باید نعمت وجود شما را قدردان باشیم.

Image title


سردار خرّم به خاطره حاج حسین یکتا از دیدار با رهبر انقلاب اشاره کرده و گفت: حاج حسین تعریف می کرد بعد از یکی از سفرهایم به تبریز، دیداری با آقا داشتم ایشان از من وضعیت تبریز را جویا شدند و گفتم که حاج آقا آل هاشم اقدامات خوبی انجام می دهند، رهبر انقلاب با شنیدن فعالیت های حاج آقا آل هاشم ابراز خرسندی کردند.
سردار خرّم تاکید کرد: رضایتی که بر لبان رهبر معظم انقلاب اسلامی نشانده شده جای سپاس و قدردانی دارد.

Image title


وی خاطر نشان کرد: مقام معظم رهبری در سال ۹۸ چندین بار از مردم تبریز و استان تحسین و تمجید نمودند. بسیج و سپاه در سایه لطف و تفقد شما، به سمت رشد و کمال حرکت میکند

حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم نیز در این دیدار بیان داشت: تا آنجایی که در توانم بود برای تحقق خواسته رهبر معظم انقلاب اسلامی تلاش کردم. دیروز بارها پیام انتصاب خودم را مرور کردم، همواره سعی کردم مردم را به نظام و انقلاب خوشبین کنم.

Image title


وی با تاکید بر اینکه افتخارم سربازی ولایت و تامین رضایت مقام معظم رهبری است، گفت: در بحران کرونا همه پای کار آمدند. حضور مردم ویژه و متفاوت از سایر نقاط کشور بود.
نماینده ولی فقیه در استان افزود: نقش بسیج و سپاه و نیروهای انقلاب اسلامی در بحران کرونا نقش برجسته ای بود. دلها به هم نزدیک شد.
امام جمعه تبریز اظهار داشت: خدا را شاهد می گیرم که در این سه سال کوتاهی عمدی نداشتم. با کمک نیروهای انقلاب و سپاه و بسیج در خدمت انقلاب بوده ام.