تبریزبیدار
سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ ۱۸:۳۰:۴۵ شناسه خبر : ۱۰۷۹۷۴۴

در دیدار سردار حاجی‌زاده با خانواده شهدای مدافع حرم تبریز مطرح شد؛

جایگاه شهدای مدافع حرم پائین‌تر از شهدای دفاع مقدس نیست

سردار حاجی زاده گفت: جوانان کنونی در سپاه ادامه دهنده راه فرزندان شما هستند و می‌توان با قاطعیت گفت این بزرگواران پائین‌تر از شهدای دفاع مقدس نیستند، بلکه از جهاتی درجات والایی دارند.

به گزارش تبریز بیدار ،صبح امروز در سالن جلسات سپاه عاشورا یک دیدار صمیمی بین سردار حاجی‌زاده و خانواده شهدای مدافع حرم تبریز برگزار شد.

سردار حاجی‌زاده در این دیدار بیان داشت: باید خدا را برای نفس کشیدن و حیات در زمانی که چهارده قرن همگان حسرت حیات در این برهه تاریخی را داشتند، شکر کرد.

وی افزود: جوانان کنونی در سپاه ادامه دهنده راه فرزندان شما هستند و می‌توان با قاطعیت گفت این بزرگواران پائین‌تر از شهدای دفاع مقدس نیستند، بلکه از جهاتی درجات والایی دارند.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه با بیان اینکه ما در گذشته با تاکتیک صبر راهبردی پیش می‌رفتیم و این باعث میشد خیلی چیزها را تقدیم کنیم، گفت: ثابت کننده این مطلب شهدای مدافع حرم هستند که اکثرا از نسل جدید بوده و حتی امام راحل را نیز ندیده بودند.

وی ادامه داد: از ابتدای جریان مقاومت در منطقه و اتخاذ راهبرد جدید رهبری یعنی راهبرد مقاومت فعال، اتفاقات بزرگ و دستاوردهای مهمی حاصل شد.

سردار حاجی‌زاده اضافه کرد: همه مردم دیدند که کرنش کردن و کوتاه آمدن در مقابل آمریکا چیزی نداشت. شکست همینه آمریکا بعد از جنگ جهانی دوم یکی از دستاوردهای بزرگ بود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در روزهای اخیر نفتکش‌های ما از آب‌های مختلف عبور کرده و در حیات خلوت آمریکا حضور پیدا می‌کند که نتیجه این صبر راهبردی است و صد البته این دستاوردها ثمره خون شهدای عزیز شماست و غرب با آن همه ادعا در این جریان کاملا مستاصل شد.