روایت نماینده مردم تبریز از حواشی مجلس یازدهم؛

از شایعه ازدواج اجباری تا تغییر نام فرودگاه

نماینده تبریز در مجلس گفت: جای تعجب است که مخالفان اجازه ندادند مجلس و کمیسیون‌های آن سر و شکل بگیرد بعد دست به جوسازی علیه مجلس بزنند و از همان ابتدا هجمه به مجلس یازدهم را کلید زدند.

به گزارش تبریز بیدار ، محمدرضا میرتاج‌الدینی، نماینده تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: برخی‌ها نمی‌خواهند مجلس یازدهم موفق شود از این رو دست به حواشی‌های متعددی می‌زنند تا بتوانند مجلس را تخریب کنند.

وی ادامه داد: جای تعجب است که مخالفان اجازه ندادند مجلس و کمیسیون‌های آن سر و شکل بگیرد بعد دست به جوسازی علیه مجلس بزنند و از همان ابتدا هجمه به مجلس یازدهم را کلید زدند.

نماینده تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: این مجلس دارای افراد قوی، جوان و با تجربه است و قطعا این مجلس می‌تواند کم کاری‌های مجالس گذشته را جبران کند.

میرتاج الدینی با اشاره به شایعه ازدواج اجباری و نامگذاری فرودگاه مهرآباد به نام شهید سلیمانی، بیان داشت: این شایعات پشت پرده‌هایی دارد که منشا آن دقیقا مشخص است و مردم بدانند که اصلا چنین طرح‌هایی در اولویت مجلس و نمایندگان نیست.

وی افزود: اولویت اصلی مجلس در این زمان مسئله اقتصادی و معیشت مردم است که متاسفانه در مجالس گذشته جزء اولویت‌های آخر نمایندگان مجلس بوده که هیچ اقدامی در جهت سروسامان دادن آن انجام نشده است.

این نماینده مجلس تاکید کرد: مردم به شایعات فضای مجازی اهمیت ندهند، زیرا این مجلس تمام توان خود را گذاشته است تا مشکلات اصلی و اساسی مردم را بر طرف سازد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.