تبریزبیدار
دوشنبه ۲ تیر ۱۳۹۹ ۲۱:۱۱:۲۱ شناسه خبر : ۱۰۷۹۹۲۶

سلطه بی سر و صدا بر کمیسیون آموزش؛

کرونا، رقیب منادی را کنار زد

حریف جدی منادی در تصاحب ریاست کمیسیون آموزش محمد‌مهدی زاهدی بود که به‌دلیل ابتلا به کرونا فرصت رقابت بر سر این کرسی را از دست داد.

به گزارش تبریز بیدار ، دیروز انتخابات کمیسیون‌های تخصصی مجلس برگزار شد و غالب کمیسیون ها رئیس خود را شناخت.

 نمایندگان تبریز برخلاف پیش بینی ها سهم آنچنانی از ریاست بر کمیسیون ها داشتند در حالی که احمدعلیرضا بیگی و سیدمحمدرضا میرتاج الدینی گزینه های احتمالی به ترتیب برای ریاست کمیسیون شوراها و برنامه و بودجه بودند.

اما در این بین علیرضا منادی که پیش تر سعی داشت خود را در محک وکلای ملت برای نائب رئیسی مجلس قرار دهد، به یکباره سر از ریاست کمیسیون آموزش و تحقیقات درآورد. کمیسیونی که در آن روح الله متفکرآزاد عضو هیات رئیسه مجلس و نماینده دیگر مردم تبریز در آن قرار دارد.

برخلاف گمانه‌زنی‌ها که محمدمهدی زاهدی نماینده کرمان را رئیس حتمی کمیسیون آموزش و تحقیقات نشان می‌داد، منادی بی‌سر و صدا این کرسی را تصاحب کرد.

حریف جدی منادی در تصاحب ریاست کمیسیون آموزش محمد‌مهدی زاهدی، وزیر علوم و تحقیقات دولت احمدی‌نژاد بود که گفته می‌شود به‌دلیل ابتلا به کرونا فرصت رقابت بر سر این کرسی را از دست داد و در جلسه رای گیری نیز غایب بود. او در مجلس دهم 3 سال ریاست این کمیسیون را برعهده داشت.

نظرات

IR

ظاهرا شما از انتخاب نماینده تبریز به عنوان رئیس کمیسیون ناراحتی؟؟؟ در ضمن اطلاعات غلط به خورد ملت ندهید آقای دکتر زاهدی علیرغم بیماری کاندیدای تصدی این سمت بود ولی رای نماینده شهر ماه بیشتر بوده است حتی آقای ده مرده که او نیز کاندیدا بوده رای خود را به دکتر منادی داده است.

IR

ضمن تبریک به نماینده شهر استان مان و آرزوی توفیق الهی جهت خدمت به مردم لازم به ذکر است بعضی افراد را ما خودمان در شهر و استان گنده می کنیم در سطح کشور خواص سیاسی چندان حرفی برای گفتن ندارند