تبریزبیدار
چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۱۵:۱۰ شناسه خبر : ۱۰۸۰۰۰۲

در گفتگو با تبریزبیدار تشریح شد؛

واکنش مدیرکل بنیاد شهید استان به شکسته شدن سنگ مزار شهدای وادی رحمت تبریز

مدیرکل بنیاد شهید آذربایجان شرقی اظهار داشت: در اسرع وقت نسبت به ترمیم آنها با همکاری سازمان آرامستان های شهرداری تبریز اقدام می شود.

عباس پورحسن در گفتگو با  تبریز بیدار  در واکنش به انتشار تصاویری در خصوص شکسته شدن سنگ مزارهای گلزار شهدای وادی رحمت تبریز اظهار داشت: از رسانه تبریزبیدار بخاطر انعکاس مشکلات حوزه ایثار و شهادت صمیمانه تشکر می کنم. این رسانه خود را بعنوان چشم بینایی مقابل مشکلات و کاستی ها نشان داده است.

وی با بیان اینکه تعدادی از سنگ مزار شهدا در فاز دوم وادی رحمت شکسته است، افزود: روزهای اخیر بازدید میدانی از گلزار شهدا داشتم و طی جلسه مشترک با مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری تبریز قرار شد در اسرع وقت نسبت به ترمیم سنگ مزار شهدا اقدام شود.

مدیرکل بنیاد شهید آذربایجان شرقی در مورد وضعیت ساماندهی فاز دوم گلزار شهدا نیز گفت: ابتدا مسقف سازی باید تمام شود و طبق وعده شهرداری تا یک ماه آینده تمام می شود. اکنون نیز تمیزکاری سنگ مزارها در دستور کار است.

وی ادامه داد: دفتر فنی گلزار شهدا در محل بنیاد شهید دایر خواهد شد تا دلسوزان و دغدغه مندان طرح و ایده های خود را برای ساماندهی فاز دوم گلزار شهدا ارائه دهند تا تصمیم نهایی در این مورد گرفته شود.