تبریزبیدار
چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۳:۰۸:۲۰ شناسه خبر : ۱۰۸۰۰۰۳

بازیکن ملی پوش مس سونگون در گفتگو با تبریزبیدار:

جای هواداران در جشن قهرمانی خالی بود / در مورد آینده خود تصمیم نگرفته ام

سالار آقاپور اظهار داشت: وجود تماشاگران چه در اصفهان و چه در تبریز به زیبایی بازی ها اضافه می کرد که بخاطر بیماری کرونا نتوانستیم شاهد حضورشان باشیم.

سالار آقاپور بازیکن ملی پوش تیم فوتیال مس سونگون در گفتگو با تبریز بیدار  در خصوص قهرمانی در لیگ برتر کشور اظهار داشت:  بازی دور برگشت فینال در تبریز خیلی جذاب و با هیجان بیشتری همراه بود که با بازی خوب هر دو تیم یک بازی در حد فینال برگزار شد.

وی افزود: خدا را شکر می کنم که بازی را در ضربات پنالتی مقابل گیتی پسند اصفهان بردیم و قهرمان شدیم. حواشی که در بازی و بعد بازی رخ داد بخاطر هیجان و فشاری بود که شرایط بازی فینال به هر دو تیم آورده بود.

بهترین بازیکن جوان آسیا در تشریح این حواشی گفت: برخی رفتار هایی که در این بازی اتفاق افتاد که خوب نبود که البته همگی بخاطر حساسیت بازی اتفاق افتاد.

وی ضمن ابراز خوشحالی از این قهرمانی در خصوص برنامه خود و تیم برای ادامه کار گفت: از برنامه  تیم برای ادامه لیگ و بازی های آسیایی خبر ندارم و خودم هم برای فصل آتی تصمیمی نگرفته ام، چند پیشنهاد از داخل و خارج دارم که بعد از سجنش شرایط و مشورت با مدیر برنامه ها، تصمیم خواهیم گرفت.

ششمین بازیکن جوان دنیا در مورد غیبت هواداران مس سونگون در جشن قهرمانی بدلیل شرایط کرونا گفت: وجود تماشاگران چه در اصفهان و چه در تبریز به زیبایی بازی ها اضافه می کرد که بخاطر بیماری کرونا نتوانستیم شاهد حضورشان باشیم و خیلی بد شد که ما این قهرمانی را در کنار هواداران عزیز  جشن نگرفتیم. امیدواریم این بیماری هرچه زود تمام شود و شاهد حضور هواداران در ورزشگاه ها باشیم.

آقاپور در مورد حس خود پیرامون قرار گرفتن در جمع بهترین های لیگ فوتسال کشور گفت: طبیعی است هر بازیکنی دوست دارد جز بهترین ها باشد و الحمدلله این نصیب من شد و توانستم جز 10 بازیکن برتر باشم و ان شاء الله بتوانم با کمک خدا در رده سنی بزرگسالان هم جز  لیست برترین ها قرار بگیرم و بهتربن دنیا باشم.