تبریزبیدار
پنج شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۳۹:۱۷ شناسه خبر : ۱۰۸۰۰۲۱

نامه طلبکارانه موسوی خوئینی ها داد روزنامه اصلاح طلب تبریز را هم درآورد؛

سال‌ها در اریکه قدرت بوده‌اید.../ انشاء کافیست

روزنامه اصلاح طلب امین، چاپ تبریز در سرمقاله خود به قلم وحید خدادای به انتقاد از نامه موسوی خوئینی ها به رهبر انقلاب پرداخت.

به گزارش تبریز بیدار ،این سرمقاله نامه نگاری های سیاسی را گل کردن حس انشاء نویسی بعضی ها خوانده است.

در ادامه و ضمن مقایسه نامه خوئینی ها با نامه روسای کمیسیونهای مجلس به رئیس جمهور میخوانیم: موسوی خوئینی ها بعد از دهه ها سکوت، ناگهان متوجه شرایط قمر در عقرب جامعه شده و ضمن نگرانی از وضعیت بغرنج فعلی نهایتاً از رهبر انقلاب خواسته است که این آشفتگی های فرهنگی و اقتصادی و اجتماعی و … را حل کند!

روزنامه امین موسوی خوئینی ها را در ظاهر یک اصلاح طلب خوانده که حتی اگر نامه اش را بدون پیش زمینه سیاسی و صرفا دلسوزانه و از سر احساس مسئولیت بدانیم، باز یک جای کار می‌لنگد چرا که در فحوای کلام این نامه و نامه های مسئله دار مشابه، کلید واژه راهکار دیده نشده است و گویا قرار است مردم این مشکلات را حل نمایند.

این مطلب می افزاید: موسوی خوئینی‌ها صرفا از شرایط بحرانی سخن گفته و از راهکار حرفی در میان نبوده است!

اشاره به مشکلات که دیگر نامه نگاری و انشا نویسی نمی‌خواهد، بفرمایید این مشکلات چگونه حل می‌شود؟ ... نقد و اطلاع رسانی در باب وضعیت جامعه وظیفه رسانه‌هاست، مخاطب حل و فصل این نگرانی‌ها شما هستید، شما دولتمردان، شما نمایندگان مجلس و شمایی که سال‌ها در اریکه قدرت بوده‌اید و از چم و خم کار آگاهید، بفرمایید چه کنیم!؟