تبریزبیدار
پنج شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۴۹:۰۰ شناسه خبر : ۱۰۸۰۰۲۳

تبریزبیدار بررسی می کند:

چند نکته از مهاجرت دوباره مهاجری به تبریز

رضا مهاجری بعد از وقفه یک ساله از حضور در تبریز، مجددا بعنوان سرمربی ماشین سازی تبریز انتخاب شد.

سرویس ورزشی تبریز بیدار / حسن حسنی

پس از کسب نتایج ضعیف و استعفای احد شیخ لاری سرمربی سابق ماشین سازی، مالک و هییت مدیره باشگاه با استعفای او موافقت کرده و بلافاصله رضا مهاجری را به عنوان سرمربی تیم انتخاب کردند. 

مهاجری سومین سرمربی است که تیم فوتبال ماشین سازی تبریز در این فصل از لیگ برتر بر روی نیمکت خود می بیند.وقتی رسول خطیبی در نیم فصل با زنوزی مالک باشگاه به مشکل برخورد و قطع همکاری کرد، احد شیخ لاری برای ادامه لیگ به عنوان سرمربی انتخاب شد. ولی جدایی چند ستاره از جمله سامان نریمان جهان باعث شد تا تیم نتایج چندان خوبی کسب نکند و شیخ لاری خود مجبور به استعفا گردد.

حال این رضا مهاجری است که به عنوان سرمربی ماشین دوباره به تبریز برگشته است.

مهاجری برای اهالی و فوتبال دوستان تبریز نام ناشناخته ای نیست و او پیش از این نیز با زنوزی مالک دو باشگاه تراکتور و ماشین همکاری داشته و شاید همین همکاری و ارتباط قبلی باعث شده تا زنوزی او را انتخاب کرده و دوباره به تبریز بیاورد.

ولی وقتی به کارنامه مربی گری رضا مهاجری نگاه می کنیم، به جز عملکرد نسبتا خوب او در تیم پدیده که به شهر خودرو تغییر نام داده، چندان نتایج درخشانی نمی بینیم. مهاجری که این فصل کار خود را در تیم فوتبال نساجی مازندران آغاز کرد، علی رغم حمایت صد در صدی هواداران و هییت مدیره باشگاه نساجی به خاطر نتایج ضعیف خود چندین بار مجبور به استعفا گشت و در آخر نیز به علت همین نتایج ضعیف و دست و پا زدن در انتهای جدول لیگ، از نساجی جدا شد و جای خود را به محمود فکری داد.

انتخاب های عجولانه و کارشناسی نشده زنوزی برای هر دو باشگاه تبریزی تا به حال دستاورد چندانی نداشته و به نظر می رسد رضا مهاجری هم بدون بررسی کارنامه اش به عنوان سرمربی ماشین سازی انتخاب شده است.

ولی امیدواریم وی نتایج نسبتا خوب خود در تیم مشهدی را این بار با ماشین تکرار کرده و عملکرد ضعیفش در تیم نساجی را به فراموشی سپرده و با سبزقبایان تبریز به نتایج قابل قبولی دست یابد.

نظرات

علی
DE

در تبریز موفق بوده

مصطفی
IR

در تبریز قابل قبول بود کارنامش بازی زیبا و نتایجدر حد بضاعت تیم خوب بود