تبریزبیدار
جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹ ۲۲:۳۹:۱۶ شناسه خبر : ۱۰۸۰۰۳۱

عضو کادر فنی تیم فوتسال مس سونگون در گفتگو با تبریزبیدار:

قهرمانی لیگ تقدیم مدافعان سلامت / هم قسم برای پس گرفتن قهرمانی آسیا از ژاپنی ها هستیم

احد عباسی گفت:این جام را تقدیم می کنیم به تک تک مدافعان سلامتی که جانشان را دادند تا ما سلامت بمانیم.

احد عباسی در گفتگو با تبریز بیدار ، در مورد بازی فینال مس سونگون با گیتی پسند اظهار داشت: همانگونه که از نام فینال مشخص است یعنی آخرین بازی و به عبارتی بازی مرگ و زندگی، مسلما تیمی در این بازی موفق خواهد بود که اشتباه کمتری داشته باشد و بتواند با هیجانات بازی کنار آمده و بازی را بهتر کنترل کند.

ویافزود: شکر خدا ما توانستیم بهتر عمل کنیم و با انجام یک بازی منطقی برای سومین دوره متوالی قهرمان لیگ شویم. هر چند که بازی بسیار دشواری بود و انصافا گیتی پسندی ها هم بویژه در بازی دوم خیلی خوب بازی کردند و نمایش دور از انتظاری داشتند. البته انتظار چنین بازی دشواری هم برای هر دو تیم بود چون شاکله اصلی تیم ملی کشورمان را که جزو قدرت های فوتسال جهان است این دو تیم تشکیل می دهند.

آنالیزور تیم فوتسال مس سونگون در مورد سختی های بدست آوردن جام قهرمانی گفت:امسال سختی های زیادی کشیدیم. بعد از اینکه مس در جام باشگاه های آسیا و جهان ناکام ماند تیم از نظر روحی افت شدیدی داشت و کادر فنی قبلی هم برکنار شد. با حضور کادر فنی جدید و سرمربی تیم آقای افضل تیم شکل بهتری به خود گرفت و بچه ها هم قسم شدند که ناکامی تیم در آسیا را جبران کنند.

وی ادامه داد: هر چند ما چند بازیکن اصلی خودمان از جمله علیرضا وفایی و قاسم عروجی که جزو بهترین های فوتسال آسیا هستند را از دست دادیم ولی با کمک خداوند و غیرت بچه ها بازهم توانستیم قهرمان لیگ شویم. البته در این بین ویروس کرونا هم چندین بار مسابقات را به تعطیلی کشاند که مجبور به بدنسازی و مرور تاکتیک چندین باره شدیم و این واقعا خسته کننده بود اما خدا را شکر که همه چیز به خوبی و خوشی تمام شد.

عباسی در مورد غیبت هواداران در فینال بدلیل مقابله با ویروس کرونا گفت: غیبت تماشاگران در بازی فینال واقعا برایمان سخت بود. ما به حضور آنها عادت کرده بودیم و حمایت هایشان دلگرم مان می کرد. اما به هر حال به خاطر سلامتی خودشان بهتر بود که این بازی بدون تماشاگر برگزار شود. هر چند در روز فینال کنارمان نبودند اما قطعا دعای خیرشان پشت سرمان بود. از تک تک آنها سپاسگزارم و امیدوارم این آخرین بازی باشد که در کنارمان نیستند. 

عضو کادر فنی تیم فوتسال مس سونگون درباره برنامه تیم برای ادامه کار و بازی های آسیایی گفت: طبق اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا قرار است بازی های جام باشگاه های آسیا امسال در کشور امارات برگزار شود اما با توجه به وضعیتی که ویروس کرونا بوجود آورده باید منتظر بمانیم و ببینیم اصلا این بازی ها برگزار می شود یا خیر. مجموعه مس قصد دارد با تقویت تیم امسال دوباره قهرمانی آسیا را به ایران برگرداند و این عنوان را از ژاپنی ها پس بگیرد. در مورد ادامه همکاری با باشگاه هم هنوز هیچ صحبتی صورت نگرفته است.

وی افزود: امیدوارم مس سونگون امسال بتواند یک بار دیگر قهرمانی آسیا را جشن بگیرد. اگر فصل بعد در مس حضور داشته نهایت تلاشم را می کنم اگر هم افتخار همکاری نصیبم نشود برای قهرمانی این تیم در آسیا دعا خواهم کرد.

عباسی اظهار کرد: از سرمربی محترم تیم جناب آقای علی افضل که بعد از حضورشان در تیم به من اعتماد کردند تا به عنوان آنالیزور در کنارشان باشم و بعد از مدتی دوری دوباره به مس سونگون برگردم تشکر می کنم. همچنین از مهندس حامد نجفی مدیرعامل باشگاه که تلاش های زیادی برای قهرمانی این تیم کشیدند سپاسگزارم. دست تک تک عزیزانی را که کمکمان کردند تا این تیم بار دیگر برای آدربایجان افتخار آفرینی کند را می بوسم و ممنونشان هستم.

وی گفت: امیدوارم مردم آدربایجان این هدیه نا قابل را از ما بپذیرند. این جام را تقدیم می کنیم به تک تک مدافعان سلامتی که جانشان را دادند تا ما سلامت بمانیم.