تبریزبیدار
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ ۱۵:۵۵:۵۲ شناسه خبر : ۱۰۸۰۰۳۶

ادامه واکنش ها به خبر تبریزبیدار؛

ترمیم سنگ مزار گلزار شهدا در دستور کار قرار گرفت

در واکنش به گزارش تبریزبیدار، ترمیم سنگ مزارهای فرسوده و آسیب دیده در فاز ۲ گلزار شهدای وادی رحمت تبریز در دستور کار قرار گرفت.

به گزارش تبریز بیدار ، عباس پورحسن مدیر کل بنیاد شهید وامور ایثارگران آذربایجان شرقی در واکنش به انتقاد این سایت خبری نسبت به شکستن سنگ مزارهای گلزار شهدای وادی رحمت اظهار داشت: به اتفاق اعضای کار گروه گلزارهای مطهر شهدا از قطعه ۲ گلزار مطهر شهدای وادی رحمت تبریز بازدید شد و در ادامه ضمن برگزاری جلسه ای با فرخ جلالی مدیر عامل سازمان آرامستان های شهرداری تبریز مقرر شد سنگ مزارهای فرسوده و آسیب دیده در فاز ۲ گلزار شهدای وادی رحمت ترمیم و در صورت نیاز به تعویض در چند روز آینده اقدام گردد.

وی افزود: در این جلسه مقرر شد در جهت تکریم فرهنگ ایثار و شهادت و کسب رضایت خانواده های معظم شاهد و ایثارگر و دلسوزان و فعالان این عرصه ، مزار های مطهر شهدا که به مرور زمان و همچنین تاثیرات آب و هوایی جوی و همچنین بعضا دراجرای طرح مسقف سازی آسیب دیده اند ترمیم و تعویض گردیده و طرح تعویض سنگ مزارها و اجرای ساماندهی و مناسب سازی بعد از تصویب طرح به مرحله اجرا گذاشته شود.
فرخ جلالی مدیر عامل سازمان آرامستان های شهرداری تبریز نیز در حاشیه بازدید از عملیات ساماندهی فاز ۲ گلزار شهدای وادی رحمت اظهار داشت: اجرای پروژه مسقف سازی، باعث نابسامانی هایی در این محوطه شده بود که در آستانه اتمام آن، عملیات ساماندهی و بازسازی قبور آغاز شده است.

Image title

وی با بیان اینکه عملیات ساماندهی فاز ۲ گلزار شهدای وادی رحمت از اواخر هفته گذشته آغاز شده است تصریح کرد:‌ بر این اساس نیروهای خدمات سازمان آرامستان های شهرداری تبریز با همکاری برخی از واحدهای دیگر شهرداری نسبت به نظافت، جمع آوری نخاله، حذف علف های هرز و مرمت سنگ های آسیب دیده اقدام می کنند.

جلالی با بیان اینکه تاکنون ۳۰ سنگ قبر تعمیر یا تعویض شده است گفت: عملیات ساماندهی و مرمت مجموعه فاز ۲ گلزار شهدای وادی رحمت با هدف بهسازی وضعیت بصری این مجموعه صورت می گیرد اما پروژه اصلی منوط به ارائه طرح نهایی از سوی بنیاد شهید خواهد بود.
 

واکنش مدیرکل بنیاد شهید استان به شکسته شدن سنگ مزار شهدای وادی رحمت تبریز

نظرات

IR

خجالت بکشید عکس اولی در شهری دیگر خا‌دمان افتخاری شهدا عکس دومی پاکبان عزیز و بزرگوار و امثال شما افتخارتان این باشد که در کارها سنگ اندازی کنید لیاقتتان در همین حد است اگر دستمال بردارید و سنگ مزار شهدا را تمیز کنید شئنتان پائین می آید مطالبه بدون عمل میشود این که در جامعه می بینیم

محمدزاده
IR

ما مرده شما زنده، مثل مرد پای همین حرفتون بایستید و همین 30تا مزار رو که میگید، مرمت کنید ببینیم. امیدواریم تفاوت مرمت و تخریب رو دیگه بدونید.

مهری
IR

تو روخدا ما مرمت نمیخوایم. خواهشا دست به قبر شهیدامون نزنید. قبرهای پایین رو دیدیمچیکار کردید دست نزنید خودمون میاییم و قبر شهیدمون رو تمیز میکنیم. ال دیمه با فقط

سلامتیان
IR

ممنون از تبریزبیدار/ لطفا به مسئولین بگین این بار با دفعه قبل فرق میکنه الان که رهبری فرمودن نباید به حجله شهدا دست بزنن. فقط سنگ قبرهای شکسته و مسیر رو درست کنن دست شما درد نکنه

سادات
IR

هدیه به روح مطهر شهیدان صلوات / سلامتی خادمان واقعی و نابودی خائنان به شهدا صلوات/

حاج رسول
IR

به حاج عباس بگید اون یکی ها نام خوبی از خودشان باقی نگذاشتند اما شما مراقب باش دست خیانت به قبر شهیدان دراز نکنی

خانواده شهید
IR

عجب حرفهای شیرینی........حی علی خیرالعمل….....از ادعا تا عمل خیلی فاصله است، دیروز برنامه افق شهید مدافع حرم را نشان می داد که ضمن کار جهادی مطالبه هم می کرد ...می فرمودند بیایم کار کنیم....... ، وضعیت حجله های مزار شهدای عزیزمان در قطعه دوم نشانه این است که مدعیان عزیز بیشتر تمایل به بیایند ، انجام دهند ، و دهها دهند دیگر دارند حجله ای که مادر وپدری نیست که با اشک عشق تمیزش کند و مدعیان بی عمل حال دلبری با شهدا را ندارند.....