تبریزبیدار
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ ۰۹:۲۱:۰۸ شناسه خبر : ۱۰۸۰۰۴۲

سرویس ورزشی تبریزبیدار؛

تدبیر ساکت برای بقا در کورس بالانشینی

بازی امشب تراکتور مقابل نفت آبادان برای بقا در کورس بسیار حیاتی است و تیم نخست تبریز باید برنده بازی شود تا از کورس بالانشینی و حتی قهرمانی روی کاغذ بیشتر فاصله نگیرد.

به گزارش تبریز بیدار ، سرمربی تیم تراکتور در سخت ترین برهه از دوران حرفه ای خود قرار گرفته است وبازی ها یکی پس از دیگری برای تیمش از اهمیت حیاتی برخوردار است.

تیم تراکتور درآغازین بازی از هفته بیست وچهارم لیگ برتر فوتبال امشب ازساعت ۲۰:۱۵ درورزشگاه یادگارامام (ره) تبریزمقابل تیم صنعت نفت آبادان صف آرایی خواهد کرد.

بر اساس اعلام کمیته داوران فدراسیون فوتبال، حمید حاج ملک و همچنین تورج عیوض‌محمدی و مهدی الوندی به عنوان داوران بازی و مجید محمدی نیز به عنوان داور چهارم بازی هستند.نادر جعفری نیز به عنوان ناظربازی ،انتخاب شده است.

تیم تراکتور در بازی قبلی خود که میزبان تیم نساجی مازندران بود با یک گل به حریفش باخت و بازی امشب این تیم برای بقا در کورس بسیار حیاتی است و بایدبرنده بازی شود تا از کورس بالانشینی و حتی قهرمانی روی کاغذ بیشتر فاصله نگیرد.

ماموریتی سخت اما شدنی برای سرمربی که یک سال دیگر قرارداد خود را در این تیم مدتی قبل تمدیدکرده و این مهم انگیزه های اورا بالا برده است.

تیم تراکتور در بازی دور رفت که سوم آبان سال گذشته درآبادان برگزارشد، ۲ بر ۱ شکست خورده و امشب برای گرفتن انتقام بازی رفت بازیکنان بایدهمه توان خود را در میدان بکار گیرند.

در جدول رده بندی تیم تراکتور با ۳۷ امتیاز در رده ششم وتیم صنعت نفت آبادان همبا ۳۶ امتیاز هفتم است.