تبریزبیدار
سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ ۱۳:۱۷:۰۸ شناسه خبر : ۱۰۸۰۰۷۰

سرویس ورزشی تبریزبیدار؛

حاج صفی، شوت زنی خالص با طلای 24 عیار

احسان حاجی ‌صفی ،معروف به حاج صفی ،بارها در بازی های باشگاهی و ملی هنر خود در به ثمر رساندن گل‌های از راه دور را به نمایش گذاشته و می گذارد.

سرویس ورزشی تبریز بیدار ،

احسان حاج‌صفی در دو بازی اخیر تراکتور به ترتیب مقابل تیم های نساجی مازندران و صنعت نفت آبادان و در غیاب مسعود سلیمانی شجاعی و اشکان دژآگه بهترین بازیکن تیمش در مربع مستطیل  بود و این برتری در دیدار تیم های تراکتور و صنعت‌نفت آبادان در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز  بود که با ضربات دقیق خود دبل کرده و تیمش را در مسیر کسب  نخستین پیروزی  بعدازتعطیلات کرونایی بود.

با بررسی و تحلیل آخرین بازی تراکتور، دو  گل بیرون از محوطه حاج‌صفی مقابل نفت آبادان، مجموع گل‌های زیبایش در لیگ نوزدهم را به عدد ۵ رسانده است و این درحالی است که وی تنها یکی از گل‌هایش را از روی خط محوطه زده و چهار تای دیگر، با مهارت های خاصش  از طریق شوت‌های از راه دور بدست آمده است.

این بازیکن در این فصل  تاکنون در ۲۱ بازی ۵ گل زیبا به ثمر رسانده است و بارها هم با پاس هایش در موفقیت و برتری تیمش مقابل حریفان  تاثیرگذاربوده است.

این ستاره تراکتور در عرصه بین المللی هم همواره موفق بوده طوری که تارنمای کنفدراسیون فوتبال آسیا در گزارشی(منتشرشده در دوم فروردین ۱۳۹۹)  از احسان حاج‌صفی، سیدجلال حسینی، سیدمهدی رحمتی، قاسم حدادی‌فر و فرهاد مجیدی به‌عنوان ستاره‌های ایرانی در تاریخ لیگ قهرمانان یاد کرده است.

با توجه به عملکرد احسان حاج صفی در بازی های باشگاهی داخلی و خارجی  و همچنین ملی، می توان به جرات گفت که وی به علت موقعیت شناسی و انگیزه بالای گلزنی و شوت های زیبایش همیشه  به ویژه در زمان های بحرانی و نیاز، کمک حال و ناجی تیمش بوده و حکم طلای خالص و ۲۴ عیار را داشته است.