تبریزبیدار
چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹ ۱۱:۵۱:۰۳ شناسه خبر : ۱۰۸۰۰۷۶

در آستانه بازی مقابل آبی های پایتخت؛

بلاتکلیفی در اردوی تراکتوری ها

تراکتوری‌ها در بلاتکلیفی به سر می‌برند. آن‌ها خود را مهیای سفر به تهران و بازی با استقلال می‌کردند که ناگهان وضعیت به طور کلی تغییر کرده و حالا تراکتوری‌ها کاملاً بلاتکلیف هستند.

به گزارش تبریز بیدار ،  درست در آستانه دیدار استقلال و تراکتور، از تهران خبر رسیده احتمال لغو این مسابقه بسیار بالاست زیرا استقلالی‌ها قرار شده تازه از روز پنج‌شنبه تمرینات خود را آغاز کنند. اما اوضاع در اردوی سرخ پوشان تبریز متفاوت است.

بلاتکلیفی در اردوی تراکتوری ها

تراکتوری‌ها در بلاتکلیفی به سر می‌برند. آن‌ها خود را مهیای سفر به تهران و بازی با استقلال می‌کردند که ناگهان وضعیت به طور کلی تغییر کرده و حالا تراکتوری‌ها کاملاً بلاتکلیف هستند. از یک سو، هنوز اقدام به خرید بلیت هواپیما یا رزرو هتل نکردند و از طرف دیگر، برنامه کادر فنی به هم ریخته است.

ساکت الهامی نمی‌داند بازی لغو می‌شود یا نه، در صورت لغو دیدار با استقلال، باید چه کاری انجام بدهد و چطور برای دیدار بعدی تیمش، اقدام به ایجاد تغییر در برنامه کند. او روز دوشنبه به بازیکنانش استراحت داد و حالا در صورت برگزاری بازی، با تیمی که تمرکزش از بین رفته، یک‌جور باید برنامه‌ریزی کند و اگر این رقابت لغو شود، مجبور است تا زمان بازی بعدی، حداقل یک روز دیگر به بازیکنانش استراحت بدهد که این تغییرات در برنامه، وضعیت سرخ‌ها را به هم خواهد ریخت.

یا شنبه بازی می‌کنیم یا اصلاً بازی نمی‌کنیم!

تراکتوری‌ها در این شرایط، سیاست سکوت را در پیش گرفته‌اند و منتظر دستور قطعی سازمان لیگ هستند. موضع آن‌ها هم مشخص شده؛ می‌گویند این روزها را چهار ماه قبل می‌دیدند؛ آن زمان هم می‌گفتند شرایط برگزاری لیگ در زمان شیوع کرونا مهیا نیست. حرف‌شان این است؛ حالا که سازمان لیگ برای برگزاری بازی پافشاری کرده، منافع همه باشگاه‌ها باید حفظ شود نه اینکه به خاطر رسیدن بازیکنان استقلال که مبتلا به کرونا شده‌اند، دیدار با تراکتور را لغو کنند و به این تیم ضربه بزنند.

رسمی به ما بگویند

سازمان لیگ هنوز به صورت رسمی در مورد لغو بازی استقلال با تراکتور، نظری نداده، اما مسئولین باشگاه تراکتور منتظر خبر قطعی در مورد این بازی هستند. اگر واقعاً این دیدار لغو شود، آن‌ها واکنش نشان می‌دهند.