تبریزبیدار
چهارشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۰:۲۹ شناسه خبر : ۱۰۸۰۲۹۱

سرویس ورزشی تبریزبیدار؛

هفته های سرنوشت ساز قبل از شهرآورد تبریز

تیم های تبریزی قبل ازشهرآورد در هفته بیست و نهم لیگ برتر فوتبال، تیم های تبریزی دو هفته سرنوشت ساز پیش روی دارند.

به گزارش تبریز بیدار ، نمایندگان آذربایجان شرقی در لیگ برتر فوتبال، قبل از شهرآورد تبریز دو بازی سرنوشت ساز را پیش رو دارند.

در هفته بیست و هفتم لیگ جمعه تیم تراکتور در تبریز میزبان پیکان خواهد بود و ماشین سازی تبریز هم در تهران به مصاف سایپا می رود که هر دو بازی از حساسیت ویژه ای برخوردار هستند.

ماشین سازی باید امیدوار باشد که تراکتور با غلبه بر پیکان مانع از بهبود وضع این تیم قعر جدولی شود و البته شاگردان افاضلی درغیاب خود او باید در تهران بازی را با پیروزی پشت سر بگذارند تا خیالشان از بقا راحت تر شود.

برد این دوتیم از حساسیت ویژه ای برخوردار است زیرا دو هفته بعد و از هفته بیست و نهم در شهرآورد تبریز بازی این دو تیم به مسابقه ای ویژه تبدیل خواهد شد که هر دو به برد آن یکی برای بقا و دیگری برای کسب سهمیه آسیایی نیاز خواهند داشت.

در نیم فصل اول پیروزی ماشین سازی برابر تراکتور، حاشیه های زیادی را در فضای هواداری به وجود آورد و بسیاری از هواداران تراکتور انتقاداتی را نسبت به تیم خود و ماشین سازی وارد کردند و حالا افاضلی باید امیدوار باشد که در غیابش ماشین سازان از پس سایپا بربیایند و با خیال راحت به استقبال بازی های بعدی و دربی بروند.

هم اکنون در جدول رده بندی تیم تراکتور با 45 امتیاز در رده چهارم و تیم ماشین سازی تبریز هم با 27 امتیاز دهم است.