تبریزبیدار
دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ ۱۸:۵۹:۱۹ شناسه خبر : ۱۰۸۰۳۴۹

برگزاری مرحله استانی جشنواره بین‌المللی قصه‌گوئی در تبریز

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان شرقی گفت: مقدمات برگزاری مرحله استانی بیست و سومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گوئی فراهم شده و در آذرماه سال جاری شاهد این رویداد فرهنگی خواهیم بود.

به گزارش تبریز بیدار ، علی بینش با اعلام این مطلب افزود: جلسات انجمن‌های قصه‌گوئی استان در دو بخش بزرگسالان و نوجوانان از ابتدای سال جاری با حضور اساتید قصه‌گوئی و در قالب وبینارهای تخصصی شروع شده است.

وی تاکید کرد: به جهت نگاه تخصصی به موضوع قصه‌گوئی و پرورش استعدادهای شناسائی شده در این زمینه، انجمن قصه‌گوئی استان در دو بخش بزرگسالان و نوجوانان فعالیت می‌کند.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با بیان این‌که جلسات انجمن‌ قصه‌گوئی استان برای اثربخشی بیشتر و نیز رعایت پروتکل‌های بهداشتی در حال حاضر به صورت وبینار برگزار می‌شود، تاکید کرد: خوشبختانه در این مدت شاهد معرفی استعدادهای ارزشمندی در عرصه قصه‌گوئی به ویژه در بین نوجوانان بوده‌ایم.

وی توسعه فرهنگ قصه‌گوئی و شناسائی استعدادهای قصه‌گوئی را مهمترین هدف انجمن‌های قصه‌گوئی بزرگسالان و نوجوانان عنوان کرد.

 بینش، اجرای قصه‌گوئی توسط قصه‌گویان بزرگسال و نوجوان در برنامه‌های مختلف صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی را از جمله فعالیت‌ها و برنامه‌های انجمن قصه‌گوئی استان عنوان کرد.