تبریزبیدار
پنج شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۹ ۱۴:۵۱:۲۲ شناسه خبر : ۱۰۸۰۶۲۳

مدیرکل آموزش و پرورش استان در گفتگو با تبریزبیدار؛

تصمیم گیری نهایی برای حضوری یا مجازی بودن در روز شنبه

مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان‌شرقی به تشریح چگونگی امکان بازگشایی مدارس در شرایط کرونایی پرداخت.

جعفر پاشایی در گفتگو با تبریز بیدار در رابطه با بازگشایی مدارس در سال جدید گفت: از شنبه (۱۵شهریور ماه)  مدارس استان بازگشایی خواهند شد و مدیران و معاونان و کادر اداری در مدرسه حضور خواهند داشت و به صورت پیامکی یا در شبکه های اجتماعی به اولیا و دانش آموزان اطلاع داده خواهد شد که آموزش ها به صورت حضوری است یا غیر حضوری.

وی همچنین افزود: به خاطر شرایط کنونی استان در رابطه با شیوع کرونا، ممکن است تصمیم های متفاوتی در مورد آموزش ها گرفته شود و به دانش آموزان اطلاع داده شود که چند روز در هفته قرار است آموزش حضوری ببینند و چند روز آموزش غیرحضوری.

پاشایی ادامه داد: والدین عزیز نباید نگران بازگشایی مدارس باشند چون اگر هم قرار باشد آموزش ها به صورت حضوری باشد، تمام پروتکل های بهداشتی رعایت خواهد شد و اتفاقی برای دانش آموزان نخواهد افتاد.

مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان‌شرقی تاکید کرد: فعلا باید صبر کرد که تا آخرین آمار مبتلایان به کرونا به دستمان برسد و هم مدیران مدارس مستقلا در مورد آموزش ها تصمیم گرفته و به اولیای عزیز اعلام کنند.

نظرات

CA

مدیر مدرسه دختر من بهشون تو واتس آپ پیام داده که باید حضوری سر کلاس باشند و اجباریه! وقتی بهش گفتم که حضور کادر اداری مدارس اجباریه نه دانش آموزان بهم گفت چون ما باید در مدرسه حضور داشته باشیم دانش آموزان هم باید بیان گفت مگه خون دانش آموزان از خون ما رنگینتره!!!!