تبریزبیدار
یکشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ ۱۷:۱۱:۴۴ شناسه خبر : ۱۰۸۰۶۹۴

در گفتگو با تبریزبیدار مطرح شد؛

هشتگ زن های مدافع قاتلین، بدانند امنیت با خون رنگین بدست می آید

کارمند شهید محمدرضا سفیدی نسب ناجوانمردانه به ضرب ضربات چاقوی متهم مجروح و بلافاصله به بیمارستان منتقل شد اما به علت شدت جراحات به فیض شهادت نائل آمد.

سرهنگ هاشم شعفی در گفتگو با تبریز بیدار  در خصوص شهادت کادر ناجا در تبریز اظهار داشت: صبح امروز محمدرضا سفیدی نسب کارمند رتبه ۱۱ و مسئول مواد مخدر کلانتری ۲۲ طالقانی تبریز به اتفاق ماموران انتظامی در راستای اجرای حکم قضائی برای دستگیری متهم مجلوب به محل اختفای او عزیمت کردند اما ناجوانمردانه با ضرب چاقو به شهادت رسید.

وی با بیان اینکه امنیت به راحتی به دست نمی آید، خاطر نشان کرد: امنیت با خون رنگین نیروهای مسلح و نیروهای امنیتی ایجاد می شود و با زحمت زیادی به دست می‌آید.

معاون اجتماعی نیروی انتظامی آذربایجان شرقی در واکنش به شیطنت رسانه ای عده ای در فضای مجازی با هشتگ های جانبدارانه از قاتلین گفت: مردم باید قدردان نیروهای امنیتی بوده و با آنها همکاری داشته باشند. با شهادت این نیروها، خانواده ها داغدار می شوند و فرزندان آنها بخاطر امنیت مردم یتیم می شوند.

شعفی در مورد خصوصیات شهید سفیدی نسب گفت: این شهید در مقابل اراذل و اوباش و فروشندگان مواد مخدر، اقدامات جسورانه ای داشت و فردی مومن و متدین بود و زندگی خود را فدای ایجاد امنیت کرده بود.

وی در مورد مراسم تشییع پیکر این شهید نیز گفت: هنوز تصمیم گیری در این خصوص صورت نگرفته است و متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.


اخبار مرتبط:

شهادت مدافع امنیت در تبریز