تبریزبیدار
چهارشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۵۱:۱۲ شناسه خبر : ۱۰۸۰۸۳۲

رئیس اتحادیه صنف نانوایان تبریز در گفتگو با تبریزبیدار:

آرد سهمیه ای فقط بین نانوایان دارای پروانه کسب توزیع می شود / مردم نگران نباشند

رئیس اتحادیه صنف نانوایان تبریز جنجال سازی فضای مجازی برای کمبود آرد در تبریز را قویا تکذیب کرد.

محمد عباسوند در گفتگو با تبریز بیدار  در واکنش به شایعات تعطیلی مراکز پخت تبریز بدلیل کمبود آرد اظهار داشت: مردم اصلا نگران نباشند، آرد سهمیه ای نانوایان به حد کافی وجود دارد و به شایعات توجه نشود.

وی ادامه داد: اخیرا یکی از مراکز پخت تبریز که فاقد پروانه کسب است، اقدام به شایعه سازی کرده که دولت در توزیع آرد همکاری نمی کند و بدنبال آن گرانفروشی نیز می کرد، در حالی که در توزیع آرد به نانوایان دارای پروانه کسب مشکلی نداریم.

رئیس اتحادیه صنف نانوایان تبریز ضمن اشاره به ممنوعیت کشوری برای توزیع آرد بین نانوایان فاقد پروانه کسب، گفت: آرد سهمیه بین نانوایان بر حسب وسعت منطقه توزیع می شود و کمبودی نداریم.

وی با اشاره به تمهیدات لازم برای مقابله با کرونا در نانوایی ها گفت: مراکز پخت نان در تبریز مجهز به دستگاه کارتخوان شده و از مردم می خواهیم از وجه نقد استفاده نکنند.

عباسوند به همکاری مشترک اتحادیه صنف نانوایان با مراکز بهداشت بیان داشت: مردم هنگام مراجعه به نانوایی حتما ماسک زده و فاصله اجتماعی را رعایت کنند.

رئیس اتحادیه صنف نانوایان تبریز خاطر نشان کرد: بازرسان ما در سطح شهر نظارت میدانی نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی و گرانفروشی دارند.


اخبار مرتبط:

یک نانوا، تخلف خود را به حساب آرد می نویسد

نظرات

رضا فروزانفر
IR

سلام . باتشکر از زحمات کلیه شعب نان سبوسدار برکت تبریز رضا فروزانفر از هشترود

منتظران مهدی
IR

حمایت میکنیم

سلام
IR

با سلام آقای عباسوند نهایت تشکر راداریم از زحمات شما لطفا مشکل گرانی بیمه کارگران، گاز، برق، آب،خمیر مایه، را به مسئولان بالا دست اطلاع دهید با تشکر از شما و همکاران شما