تبریزبیدار
شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۸:۵۲:۳۵ شناسه خبر : ۱۰۸۰۹۰۹

انتظار 12 ساله به سر نرسید؛

جاده وعده ها در تبریز - سهند طولانی شد / سناریوی تکراری خرید زمان؛ این بار آخر آبان

وعده هایتکراری مسئولین دولتی برای افتتاح اتوبان تبریز سهند باز هم عملی نشد و سناریوی تکراری خرید زمان این بار به آخر آبان ماه سالجاری موکول شد.

به گزارش تبریز بیدار ، محمدرضا پورمحمدی در مورد آخرین وضعیت اتوبان تبریز-سهند نیز گفت: متاسفانه در فضای مجازی مرا مورد عتاب قرار دادند و چنین عنوان کردند که عامل تاخیر این پروژه من هستم و خواستار استعفای من شدند، اما از زمانی که ما کار را تحویل گرفتیم، این پروژه پیشرفت چشمگیری کرد و اکنون در آستانه بهره برداری قرار دارد.

استاندار آذربایجان شرقی افزود: اتمام این پروژه یکی از اولویت‌های اصلی ما از نخستین روز مسئولیت بوده و پیشرفت فیزیکی آن در این مدت از ۴۲ درصد به بیش از ۹۸ درصد رسیده است.

وی با اشاره به تاخیرهای پیش‌آمده در افتتاح این پروژه، گفت: این مسیر در زمان وعده داده شده آماده بود تا زیر بار ترافیک برود، ولی با تاکید دادستانی برای تامین ایمنی هرچه بیشتر مردم، افتتاح پروژه را تا نصب گاردریل و تابلوهای راهنمایی به تاخیر انداختیم.

استاندار آذربایجان شرقی ابراز امیدواری کرد این پروژه در روزهای پایانی آبان با حضور وزیر راه و شهرسازی افتتاح ‌شود.

گفتنی است افتتاح این پروژه  هربار علی رغم وعده های مختلف مسئولین دولتی به تعویق می افتد و طبق آخرین وعده استاندار قرار بود تا پایان ماه محرم و صفر افتتاح شود که چنین نشد! و این بار سناریوی تکراری خرید زمان به آخر آبان ماه موکول شده است.

اجرای بزرگراه تبریز- سهند در سال ۱۳۸۷، در سفر استانی رئیس جمهور وقت به آذربایجان شرقی بیشتر به منظور کنترل و کاهش ترافیک جاده تبریز – آذرشهر به تصویب رسید، ولی در حال حاضر بعد از گذشت 12 سال به دلایل مختلف از جمله تأمین مالی و کمبود اعتبار هنوز این پروژه به بهره برداری نرسیده است.

نظرات

محسن
IR

انشالله امیدواریم و مطمئن هستیم آقای استاندار به وعده اش عمل نماید....