تبریزبیدار
سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۵:۱۸:۳۳ شناسه خبر : ۱۰۸۰۹۲۹

امروز ارزش سهام عدالت و دارایکم چقدر شد؟+جدول

شاخص کل بورس امروز در نهایت با کاهش ۳۴ هزار و ۸۵۰ واحد به پایان رسید و در رقم یک میلیون و ۳۰۱ هزار و ۷۳۶ واحد ایستاد

به گزارش تبریز بیدار ،امروز همه شاخص‌های بورس قرمز پوش بودند که حکایت از کاهش تمام شاخص‌ها دارد به گونه‌ای که شاخص کل بورس و شاخص قیمت با معیار وزنی ارزشی هر یک ۲.۶۱ درصد نسبت به روز قبل افت کردند.

 افت ارزش سبد سهام عدالت درحالی است که شاخص کل بازار بورس ۲.۶۱ درصد کاهش یافت و در معاملات امروز بازار سهام اکثر سهم‌های بنیادین با افت ارزش روبه‌رو شدند. شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران امروز هم مانند روزهای گذشته در روند نزولی قرار گرفت و در پایان معاملات با کاهش قابل توجه ۳۴ هزار و ۸۵۰ واحدی به رقم یک میلیون و ۳۰۱ هزار و ۷۳۶ واحد رسید.

ارزش سهام عدالت چقدر شد؟

در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت مانند روزهای گذشته با کاهش همراه بود و ۳.۲ درصد (۳۲۹ هزار و ۶۶۶ تومان) افت کرد و ارزش سبد ۵۳۲ هزار تومانی برای نخستین بار به زیر ۱۰ میلیون تومان سقوط کرد و به ۹ میلیون و ۹۴۱ هزار و ۵۱۸ تومان رسید. با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۵ میلیون و ۹۶۴ هزار و ۹۱۰ تومان رسیده است


Image title

ارزش دارایکم چقدر شد؟

 همچنین قیمت پایانی هر واحد از دارایکم با کاهش ۰.۵۸ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۱۸ هزار و ۷۳۰ تومان معامله شد تا ارزش ۲۰۰ واحد از اولین ETF دولتی به ۳ میلیون و ۷۴۶ هزار تومان کاهش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از دارایکم با ۰.۴۴ درصد کاهش نسبت به روز معاملاتی قبل به ۱۸ هزار و ۷۹۸ تومان کاهش یافت.

Image title