تبریزبیدار
جمعه ۹ آبان ۱۳۹۹ ۱۹:۱۲:۰۷ شناسه خبر : ۱۰۸۰۹۳۷

در گفتگو با بانوی لژیونر فوتبال تبریز مطرح شد؛

برخلاف شایعه سازی ها، به قرارداد خود با مارخال پایبندم

بانوی لژیونر فوتبال تبریز گفت: تنها دلیل عدم ملحق شدنم به باشگاه آذربایجانی، توقف لیگ بانوان بدنبال جنگ قره باغ و شیوع کرونا است.

سبا سلیمی در گفتگو با تبریزبیدار در خصوص آخرین وضعیت قرارداد خود با باشگاه جمهوری آذربایجان اظهار داشت: شرایط برگزاری لیگ فوتبال بانوان در کشور جمهوری آذربایجان فراهم نیست و رئیس فدراسیون فوتبال آذربایجان هم به باشگاه ها نامه زده بودند که کلیه فعالیت های ورزشی فوتسال آقایان و فوتبال بانوان لغو شود.

باشگاه گفته فعلا صبر کنم

وی درگیری های اخیر در قره باغ و کرونا را علت این توفف بازی ها عنوان کرده و گفت: قرارداد من با باشگاه مارخال یک ساله است و می توانم یک طرفه آن را فسخ کنم و ولی باشگاه گفته نمی خواهیم شما قرارداد را فسخ کنید و اعلام کردند که چند ماه صبر کنم تا اولین استارت تمرینات زده شود. 

بانوی لژیونر تبریزی فوتبال ضمن تاکید بر عدم تمایل به فسخ قرارداد خود با تیم مارخال افزود: دوست ندارم با لیگ های ایران قرارداد ببندم و نمی خواهم قراردادم با تیم آذربایجانی را فسخ کنم ولی باید باشگاه را کمی تحت فشار می گذاشتم.

مدیرعامل تراکتور صدای مرا شنید

وی همچنین از ابراز تمایل مدیرعامل باشگاه تراکتور در خصوص تیم داری بانوان استقبال کرده و گفت: برای ما مایه سرافرازی است که بگوییم شهرمان تیم فوتبال دارد. شکر خدا مسئولین و مدیران فوتبال تبریز صدای من را شنیدند که عاجزانه از آن ها درخواست کرده بودم که برای بانوان تیم داری کنند.

مهاجرت استعدادهای تبریز بر اثر بی توجهی به رده بانوان

وینگر راست تیم ملی ایران راجع به مهاجرت استعدادهای تبریزی(بانوان فوتبالیست) به تیم ها و شهرهای دیگر بیان کرد: صد درصد این استعدادها به دلیل عدم وجود تیم فوتبال در شهر تبریز، با جاهای دیگر قرارداد بسته اند؛ مثل خود من. به نظرم تنها راهی که می توان از مهاجرت استعداد های شهرمان به تیم ها و شهر های دیگر جلوگیری کرد، این است که مدیرعامل باشگاه های تبریزی در رده بانوان تیم داری کنند.

سلیمی درخصوص در خصوص وضعیت فعلی خود گفت: الان مربی بدنسازی و مربی فوتبال(کار با توپ) من خصوصی است. ولی بعضا ناگزیر باید در فضای بازی قرار بگیرم و چون تبریز تیم فوتبال ندارد، در تیم فوتسال بازی می کنم.

منطقه تیمم در آذربایجان در جنگ با خاک یکسان شده

این فوتبالیست تبریزی در پاسخ به شایعه پراکنی بعضی رسانه ها در مورد فسخ قراردادش با مارخال آذربایجان گفت: بعضی از خبرگزاری ها می گویند که من با باشگاه مارخال مشکی مشکل دارم و به توافق نرسیده ام و به همین خاطر می خواهم قرارداد را فسخ کنم ولی چنین چیزی نیست. الان به دلیل وجود کرونا و همچنین به خاطر جنگ های داخلی، فعالیت هایمان محدود شده است. حتی منطقه ای که تیم من در آنجاست، با خاک یکسان شده بود و برای جلسه هم با ترس و وحشت رفتم و برگشتم چه برسد به اینکه بخواهیم آنجا بازی کنیم!

وی در پایان افزود: باشگاه مارخال خیلی از من حمایت می کند و بار ها هم گفته اند که ما نمی خواهیم شما از تصمیم خود منصرف شوید. من از این بابت خیلی خوشحالم که باشگاه حمایتم می کند و برایم ارزش قائل است.