تبریزبیدار
دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ ۰۹:۲۵:۰۴ شناسه خبر : ۱۰۸۱۱۱۴

سرویس ورزشی تبریزبیدار؛

رقابت انگیزه و تجربه در تبریز / ماشین سازی نمی خواهد به قعر عادت کند

تیم ماشین سازی که فصل را خوب شروع نکرده و از ۳ هفته اول تنها یک امتیاز گرفته است، امروز کار سختی مقابل صدرنشین دارد.

به گزارش تبریز بیدار ، لیگ برتر فوتبال کشور با سرعت و نظمی خاص در ایام کرونایی و بدون حضور تماشاگران پیش می‌رود و امروز این مسابقات به ایستگاه چهارم خود رسید.

هفته چهارم این رقابت‌ها با انجام ۳ بازی از امروز آغاز می‌شود که در یکی از این بازی ها ماشین سازی در تبریز از گل گهر سیرجان پذیرایی می‌کند.

تیم ماشین سازی که فصل را خوب شروع نکرده و از ۳ هفته اول تنها یک امتیاز گرفته است، امروز کار سختی مقابل صدرنشین دارد.

شاگردان بیاتلو باید از فرصت بازی خانگی استفاده کنند تا قعر نشینی برای آنها تبدیل به عادت نشود. خط حمله ماشین سازی در نقطه مقابل خط حمله گل گهر قرار دارد و آنها با تنها یک گل زده از ضعیف‌ترین خط حمله‌های مسابقات هستند. تک گل این تیم نیز توسط پیمان بابایی مقابل تیم ذوب آهن به ثمر رسیده است.

ماشین سازی در هفته سوم با وجود بازی نسبتا قابل قبول برابر استقلال روی ضربه ایستگاهی غافلگیرکننده میلیچ ناکام شدند و با شکست یک بر صفر آزادی را ترک کردند.

شاگردان امیر قلعه نویی بعد از ۳ هفته صدرنشینی در لیگ برتر میهمان ماشین سازی هستند و در صورت پیروزی در این بازی صدرنشینی خود را قطعاً در هفته چهارم ادامه می‌دهند. گل گهر نه تنها بیشترین امتیاز را دارد، بلکه بهترین خط حمله و بهترین گلزن مسابقات را هم در اختیار دارد. بیشترین امید گل گهری ها در این دیدار به ساق‌های گادوین منشا است که به نظر می‌رسد موتور گلزنی اش روشن شده است.

در چنین شرایطی گل گهری ها  به تبریز رفته اند تا در برابر سبرقبایان تبریزی جدال ویژه ای را برگزار کنند. حالا باید دید در بازی امروز انگیزه مربی جوانی مثل بیاتلو می تواند نتیجه لازم را بگیرد یا تجربه بالای امیر قلعه نویی!

این مسابقه از ساعت 16:30 در استادیوم شهید قاسم سلیمانی تبریز برگزار می شود.