تبریزبیدار
پنج شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹ ۱۲:۳۹:۱۴ شناسه خبر : ۱۰۸۱۱۳۰

سرویس ورزشی تبریزبیدار؛

دو ستاره برای برد کافی بود / اولین شب آرامشِ منصوریان

تراکتور اولین پیروزی خود در لیگ برتر را مدیون درخشش دو ستاره خود در خط حمله و دروازه بود.

به گزارش تبریز بیدار ، تیم فوتبال تراکتور در هفته چهارم لیگ برتر موفق شد با یک گل از سد مس رفسنجان گذشته و اولین برد فصل را کسب کند. سرخ پوشان تبریز در شرایطی موفق شد میزبان خود را شکست دهد که مس رفسنجان موقعیت های گل زیادی روی دروازه اش ایجاد کرد و در خط دفاعی هم فرصت زیادی به شاگردان منصوریان نداد.

محمدرضا اخباری در خط دروازه و محمد عباس زاده در خط حمله دو ستاره دیروز تراکتوری ها در ترکیب این تیم بودند که توانستند دو نقطه قوت میزبان را در بهترین زمان های ممکن خنثی کرده و تیم خود را به سمت برد سوق دهند. 

Image title

محمدرضا اخباری در درون دروازه تراکتور برای رقم زدن دومین کلین شیت فصل خود کار سختی داشت. مسی ها با توجه به شرایطی که در جدول داشتند، برای برد از جان مایه گذاشتند و موقعیت های بسیار خطرناکی روی دروازه تراکتور خلق کردند. عکس العمل های دیدنی اخباری اما به خوبی راه دروازه را بر مسی ها بست تا تراکتور با خیال راحت از بابت دروازه خود، در واپسین دقایق به گل برسد.

Image title

گلزن تراکتور در این دیدار محمد عباس زاده بود. او تک  گل سه امتیازی تیمش را در شرایطی به ثمر رساند که مس رفسنجان در طول 85 دقیقه حتی یک بار هم اجازه خلق موقعیت آنچنانی به تراکتور نداده بود. مهاجم سرخ پوشان اما با توجه به تجربه و شم گلزنی بالای خود از تک موقعیت نصف و نیمه ای که در دقیقه 86 به دست آورد نهایت استفاده را برد و دروازه حریف را با ضربه ای غیر قابل مهار باز کرد.

با این پیروزی تراکتور 5 امتیازی شده در جدول رده بندی به رتبه دهم صعود کرد تا کمی از فشارها از دوش علیرضا منصوریان سرمربی این تیم کم شود.