تبریزبیدار
سه شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۹ ۱۰:۴۳:۰۰ شناسه خبر : ۱۰۸۱۱۶۲

تبریزبیدار گزارش می دهد؛

صفر مطلق یعنی تراکتورِ منصوریان / سرگیجه های تکراری روی اعصاب هواداران

بعد از تساوی خانگی دیروز تراکتور در روزی که هیچ نشانی از مدعی نداشت، هواداران و کاربران فضای مجازی طی واکنش هایی، نسبت به آینده تیم ابراز نگرانی کردند.

به گزارش تبریز بیدار ، تیم فوتبال تراکتور در ادامه ناکامی های خود در لیگ برتر دیروز در چارچوب هفته پنجم در تبریز مقابل فولاد خوزستان بدون گل متوقف شد تا با 6 امتیاز در رده دوازدهم جدول رده بندی جا خشک کند.

در این بازی که روند آن یک طرفه به نفع فولاد در جریان بود، سرخ پوشان تبریزی نتوانستند موقعیت گلی روی دروازه حریف خلق کنند و آمارها نیز گواه آن است.

Image title

صفر مطلق یعنی تراکتورِ منصوریان؛ تیمی که علیرضا منصوریان با این همه ستاره ساخته، اصلا تعریفی ندارد. داشتن بازیکنان بازی ساز تراکتور و کاپیتان تیم ملی، آرزوی هر تیمی است اما روند بازی این تراکتور چیزی شبیه افتضاح است.

بعد از تساوی خانگی دیروز تراکتور در روزی که هیچ نشانی از مدعی نداشت، هواداران و کاربران فضای مجازی طی واکنش هایی، نسبت به آینده تیم ابراز نگرانی کردند.

یکی از کاربران، محمدرضا زنوزی مالک باشگاه را مخاطب خود کرده و می نویسد: به جای باز کردن دکان کاسبی در ترکیه، خانه تکانی به تیم بدهید.

کاربر دیگری نیز عصبانیت خود را با این جمله ابراز می کند: کرونا باعث شده چشم هوادار را در استادیوم دور ببینند.

یکی دیگر از هواداران تراکتور نیز این ناکامی را متوجه تصمیمات مالک باشگاه کرده و می گوید: سرگیجه های تکراری، روی اعصاب هواداران راه می رود.

تعداد کثیری از هواداران نیز طی پست هایی در فضای مجازی، از عملکرد کادر فنی انتقاد کرده و از فقدان برنامه و تاکتیک خاص تیمی با وجود ستاره ها، گلایه کرده اند.


نظرات

زنوزلی
DE

منصوریان برنامه ریزی بلد نیست و کادر فنی ضعیف عمل می‌کند

IR

تاکنون تراکتور به این ضعیفی دیده نشده