تبریزبیدار
سه شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۹ ۲۱:۵۷:۰۹ شناسه خبر : ۱۰۸۱۱۶۶

در پی نتایج ضعیف؛

منصوریان از تراکتور پیاده شد

هوشنگ نصیرزاده معاون ورزشی باشگاه تبریزی اعلام کرد که تصمیم به قطع همکاری با منصوریان، تصمیم هیئت مدیره بوده است.

به گزارش تبریز بیدار ، علیرضا منصوریان سرمربی تراکتور خیلی زود از این تیم جدا شد. 

نصیرزاده معاون ورزشی باشگاه تراکتور در مورد تغییر سرمربی این تیم گفت: می دانید که حتی مدیرعامل تابع تصمیمات هیئت مدیره است. هیئت مدیره تصمیمی را ابلاغ می کند و معاونت ورزشی خودش تصمیم گیرنده نیست. آقای منصوریان مربی بسیار خوب و با اخلاقی است که سابقه مربیگری در لیگ برتر و مسابقات آسیایی را داشتند و به عنوان سرمربی تراکتور انتخاب شدند.

وی ادامه داد: اگرچه خیلی از تیم ها تا هفته پنجم در حال تنظیم هستند، ولی با توجه به نتایجی که به دست آمده بود و جایگاه تراکتور رضایت هیئت مدیره را جلب نکرده بود و آنها معتقد بودند به دلیل عدم تحقق اهدافی که از پیش در ذهن داشتیم، بهتر است که سرمربی تیم را عوض کنیم و به فرد دیگری بسپاریم و مدیرعامل نیز این تصمیم را اعلام کردند.

وی در مورد این اهداف مدنظر اعضای هیئت مدیره گفت: زمانی که در فوتبال می بازید، امتیازی به شما تعلق نمی گیرد و زمانی که می برید، 3 امتیاز به شما تعلق می گیرد. از قدیم گفته اند سه مساوی برابر است با 2 باخت. آن چیزی که در ذهن افراد هیئت مدیره وجود دارد، این است که جایگاه تراکتور با توجه به مخارجی که انجام داده است، یک جایگاه بهتر از این باشد.

او ادامه داد: فلذا تصمیم به انجام تغییرات شد. خود من امروز با آقای منصوریان صحبت کردم و هیئت مدیره در رابطه به قطع همکاری با ایشان تصمیم گرفته بودند و از طریق مدیرعامل به ایشان ابلاغ شده است.

نظرات

zonouzli
DE

بنظر ما واس تراکتور فراز کمالوند از همه بهتر است چون هم کاربلد است وهم با تعصب است.خواهش میکنیم الهامی نیاید چون در حد تراکتور نیست مگر اینکه دستیار فراز باشد