تبریزبیدار
چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۹ ۱۵:۴۵:۰۷ شناسه خبر : ۱۰۸۱۳۷۵

رئیس دانشگاه پیام نور استان اعلام کرد:

مهلت برخورداری از طرح بخشودگی دانشگاه پیام نور آذربایجان شرقی فقط تا پایان دی ماه

رئیس دانشگاه پیام نور آذربایجان شرقی اعلام کرد: دانشجویان بدهکار فقط تا آخر دی ماه می‌توانند از طرح بخشودگی دانشگاه برخوردار شوند.

به گزارش تبریز بیدار ، بخشعلی معصومی با اعلام این خبر، گفت: برای بهره مندی دانشجویان از شرایط ادامه تحصیل، طرح‌های مختلفی در دانشگاه طی سال‌های گذشته و امسال به مرحله اجرا در آمده است که یکی از آن‌ها طرح بخشودگی بدهی و سنوات تحصیلی دانشجویان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ورودی سال 97 و قبل از آن است. 

وی با بیان این‌که دانشجویان بدهکار می‌توانند با استفاده از این طرح و حل مشکل بدهی خود، به تحصیل خود در دانشگاه پیام نور ادامه دهند، اظهار کرد: برای مدت زمان باقی مانده تحصیلی این دانشجویان هم هیچ مشکل مالی نخواهد بود و عزیزان می‌توانند با استفاده از وام‌های قرض الحسنه بانک‌های طرف قرارداد دانشگاه، بدون دغدغه به تحصیل خود در بزرگترین دانشگاه دولتی کشور ادامه دهند. 

وی با اشاره به مزایای تحصیل در دانشگاه پیام نور و شیوه متفاوت آموزشی آن، گفت: در ایام کرونا و با تایید مسئولان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دانشگاه پیام نور به عنوان تنها دانشگاهی هست که توانسته با زیر ساختی مناسب و آموزش‌های لازم، تمام کلاس‌های خود را به صورت الکترونیکی برگزار کند. 

در طرح بخشودگی که تا پایان دی ماه دانشجویان باید جهت استفاده از آن درخواست خود را به آموزش محل تحصیل ارائه دهند، ترم‌های عدم مراجعه دانشجویان مرخصی تحصیلی بدون احتساب در سنوات و بدون پرداخت شهریه منظور خواهد شد و از نیمسال اول سال تحصیلی 99-1400 قابل اجرا است.

دانشجویان می‌توانند جهت اطلاع از آخرین اخبار موثق دانشگاه پیام نور استان، از طریق آدرس پورتال اطلاع رسانی: eaz.pnu.ac.ir و شماره تماس : 34750073 با روابط عمومی دانشگاه در ارتباط باشند.