تبریزبیدار
شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۹ ۱۱:۴۸:۲۰ شناسه خبر : ۱۰۸۱۳۸۳

یادداشت تبریزبیدار؛

موش آزمایشگاهی شدن ایرانیان ممنوع

این فرمان تاریخی برای حفظ سلامت جامعه ایرانی و جلوگیری از موش آزمایشگاهی شدن ایرانیان صادر شده است.

یادداشت تبریز بیدار؛ امیرعباس محمدی/ از دقیقه ای که سخنان رهبر انقلاب مبنی بر ممنوع بودن استفاده از واکسن های آمریکایی و انگلیسی پخش شده است، جریان های مختلف علیه این سخنان فعال شده اند این در حالیست که این سخنان دارای استدلال عقلانی و علمی است.

اول؛ آمریکا و انگلیس در حال حاضر درگیر کرونا با تعداد کشته های بالا هستند و اگر واکسن تولید شده در این کشورها ایجاد کننده ایمنی برای درصدی بالا از افراد بود، دیگر الان دچار چنین وضعیتی نبودند!

دوم؛ دلیل اینکه شرکت های آمریکایی و انگلیسی سعی دارند در مراحل اولیه تست انسانی، واکسن های خود را به کشورهای مختلف بفروشند این است که این واکسن ها برای دریافت تاییدیه جهانی باید بر روی مردم کشورهای مختلف تست شوند و نتایج تست جمع آوری و تحلیل شود و این یعنی مردم کشورهای مختلف با پرداخت دلار، موش آزمایشگاهی شرکت های دارویی می شوند!

سوم؛ تجربه ورود خون های آلوده به ایدز از فرانسه که برای اولین بار جامعه ایرانی را با ویروس ایدز درگیر کرد، نشان می دهد که در چنین مواردی نباید به کشورهای خارجی اعتماد داشت، در شرایطی که داروهای بیماری های خاص با تحریم مواجه هستند چگونه می شود که کشور غربی واکسن را در اختیار ما قرار می دهد؟

چهارم؛ جریان های غربگرا و ضد انقلاب سعی خواهند داشت اعلام ممنوعیت ورود واکسن آمریکایی و انگلیسی را اقدامی علیه سلامت مردم جلوه دهند حال اینکه این فرمان تاریخی برای حفظ سلامت جامعه ایرانی و جلوگیری از موش آزمایشگاهی شدن ایرانیان صادر شده است.


در این باره بخوانید:

ایران سابقه پرافتخاری در ساخت واکسن دارد