تبریزبیدار
سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ ۲۰:۱۲:۲۵ شناسه خبر : ۱۰۸۱۴۲۹

تبریزبیدار گزارش می دهد؛

ایده لو؛ خیابانی تصادف خیز / پشت گوش انداختن مطالبه ساده اهالی

شناسایی معابر حادثه خیز و حل آن، ضرورتی است که مسئولین شهری برای جلوگیری از افزایش آمار تصادفات شهری راه حل هایی را بیاندیشند.

سرویس شهری تبریز بیدار نصب سرعت‌گیر در خیابان‌ها و معابری که احتمال تردد با سرعت بالا و تصادف در آن‌ها وجود دارد یکی از راهکارهای جلوگیری از بروز حوادث می باشد.

البته نوع سرعتگیرها باید باتوجه به نوع خیابان، کوچه یا جاده‌ مورد نظر کوچک، بزرگ، پهن، باریک و… باشد که گاهاً در برخی محلات تبریز با مواردی مواجه می شویم که در نصب آن‌ها توجهی به این موضوع نشده است.

اما فارغ از بحث اهمیت توجه به نوع معابر و سرعتگیرها، نبود سرعتگیر در برخی معابر تبریز باعث بروز مشکلات عدیده‌ای شده است که از جمله این معابر خیابان ایده لو می باشد که به گفته اهالی این منطقه در طول یک ماه گذشته سرعت غیر مجاز در این خیابان باعث بروز چندین تصادف شده است.

Image title


اهالی به تبریزبیدار می گویند: این روزها شاهد چندین تصادف در جنب ترانس برق هستیم و بارها پیگیر موضوع از شهرداری و اداره راهنمایی و رانندگی بودیم اما جوابی نداده اند.

مشاهدات میدانی تبریزبیدار حکایت از دو تصادف مجزا در محل مذکور و آسیب دیدن خودروهای پرشیا و پراید در روز گذشته دارد.


Image title

Image title

توجه به این موضوع وظیفه مسئولان شهری است اما گویا با وجود بروز چند تصادف و وارد شدن خسارت متعدد به شهروندان تبریزی در ایده لو، شهرداری  همچنان قصد انجام هیچگونه اقدامی را در خصوص این محل ندارد.

نصب سرعتگیر در خیابان ایده لو جنب ترانس برق از مطالبات جدی شهروندان به شمار می رود و پشت گوش انداختن این اقدام می تواند باعث بروز خسارات دیگری شود.

انتهای پیام/