تبریزبیدار
یکشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۹ ۰۸:۳۶:۰۱ شناسه خبر : ۱۰۸۱۴۷۳

صدور فرمان از کاپیتان؛ بازی را ادامه دهید

بلای استیل آذینی بر سر ماشین سازیِ جسور!

شاید دو‌ بازیکن ماشین سازی، بدترین موقع را برای وقت‌کشی انتخاب کردند و قربانی تشنه بودن پرسپولیس برای کسب برد شدند.

به گزارش تبریز بیدار ، بازی خوب ماشین‌سازی در ورزشگاه آزادی آن‌ هم مقابل پرسپولیس قربانی وقت‌کشی بی موقع دو بازیکن جوان تبریزی ها شد. در دقیقه ۹۳ این دیدار در حالی که بازی دست شاگردان گل‌محمدی بود و فشار را از قبل روی دروازه بیشتر کرده بودند، رضا کریمی و محمدامین اسدی، دو بازیکن ماشین‌سازی در میانه میدان بر روی زمین افتادند به امید اینکه سرخ‌ها توپ را به اوت بزنند اما جریان بازی متوقف نشد.

در حالی که توپ از دست پرسپولیسی‌ها خارج شده، بازیکنان ماشین‌سازی به گمان اینکه مصدومیت اسدی و کریمی جدی است، توپ را به اوت زدند. اما در ادامه دو بازیکن ماشین خیلی زود از زمین بلند شدند تا به کار ادامه دهند. در این بین سیدجلال حسینی، کاپیتان پرسپولیس، مصلحت تیمش را درنظر گرفت و توپ را برداشت و به بازیکنان گفت که بازی را ادامه دهند و دقیقا همان توپ در محوطه جریمه به احمد نوراللهی رسید و به گل دوم سرخ‌ها تبدیل شد. 

نماینده آذربایجان قربانی بی تجربگی

این درحالی است که اگر اسدی و کریمی بازی را ادامه می‌دادند، حمله پرسپولیس در آن‌ زمان خنثی شده بود و توپ دست بازیکنان ماشین بود و آن‌ها می‌توانستند با بردن جریان مسابقه به کناره‌ها، تایم را به نفع خود نگه دارند. بی تجربگی‌ای که نماینده آذربایجان را قربانی کرد و تک امتیاز هم از دست آن‌ها رفت.

اما این گل، یاد خاطره بازی چند سال قبل پرسپولیس و استیل آذین در ورزشگاه آزادی را زنده کرد. جایی که علی دایی سرمربی پرسپولیس بود و محمود یاوری سرمربی استیل آذین. تیمی که سوشا مکانی را در اختیار داشت و برای فرار از سقوط می‌جنگید. در آن بازی مکانی توپ را در دقایق آخر به اوت زد و بر روی زمین خوابید. علی دایی هم که دید قصد فقط وقت‌کشی است به بازیکنانش دستور داد بازی را ادامه دهند و دقیقا همان توپ توسط اشپیتیم آرفی به گل تبدیل شد تا سرخ‌ها به برد ۲-۱ برسند.

حالا بعد از چند سال بلای مشابهی بر سر ماشین‌سازی آمد. تیم تحت هدایت سعید اخباری که شرایط یکسانی با آن تیم استیل آذین دارد، علی‌رغم نمایش جسورانه‌ای که ارائه داد اسیر وقت‌کشی بی موقع و هم‌چنین تشنه بودن پرسپولیسی‌ها برای کسب برد شد تا یک امتیاز حساس را از دست دهد. امتیازی که به آن‌ها شخصیت می‌داد و می‌توانستند با روحیه بهتر لیگ را دنبال کنند اما بر باد رفت!

انتهای پیام/