تبریزبیدار
سه شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ ۰۰:۲۹:۴۴ شناسه خبر : ۱۰۸۱۴۷۹

سرویس ورزشی تبریزبیدار؛

معادله چند وجهی مسعود با تراکتور

شکست بدموقعی که تراکتور متحمل شد، معادله مسعود در تراکتور را پیچیده کرد و او را در تصمیم گیری برای ادامه این شرایط مردد می کند.

سرویس ورزشی تبریز بیدار / مسعود شجاعی در دو فصل اخیر به عنوان کاپیتان تراکتور، نقشی فراتر از یک بازیکن را در این تیم ایفا کرد و در داخل و خارج از زمین، بخش قابل توجهی از بار فنی و روانی تیم را به دوش می کشید.

فصل گذشته شایعات زیادی مبنی بر اضافه شدن شجاعی به کادر فنی تراکتور مطرح شد. این شایعات اما تکذیب شد و خود مسعود هم هیچ واکنشی به آنها نشان داد. تراکتور فصل گذشته با ساکت الهامی قهرمان جام حذفی شد و علیرضا منصوریان جای او را در لیگ بیستم گرفت.

عمر سرمربیگری علیرضا منصوریان در تراکتور خیلی کم بود و این مربی بعد از تنها 5 هفته، از سمت خود برکنار شد. اینجا بود که همه گمانه زنی ها در خصوص شجاعی سرانجام به واقعیت تبدیل شد و باشگاه تراکتور او را به عنوان سرمربی موقت خود انتخاب کرد.

 حضور مسعود در راس کادر فنی تراکتور با چند نتیجه خوب همراه شد تا تصمیم به تمدید مدت حضور او روی نیمکت تیم به عنوان سرمربی گرفته شود. در حالی که این تصمیم چندان مورد موافقت شجاعی قرار نگرفته بود.

 شروع بی نظیر

شجاعی در هفته های اول قبول این مسئولیت بزرگ، ترجیح می داد که از کنار زمین و تنها در نقش سرمربی ایفای نقش کند اما از بازی با ذوب آهن شاهد حضور او در ترکیب تراکتور بودیم؛ او مقابل ذوب آهن خیلی خوب بازی کرد و نقش پررنگی در پیروزی تیمش داشت. از آن به بعد حضور او در ترکیب تراکتور تداوم یافت و کاپیتان سرخ پوشان، علاوه بر بازی در زمین و بستن بازوبند، نقش سرمربیگری را هم در داخل زمین بر عهده گرفت.

آن چه که اتفاق نیفتاد

شکست مقابل صنعت نفت در آبادان اولین شکست تراکتور با مسعود شجاعی بود. بعد از این شکست تراکتور یک برد و یک مساوی کسب کرد و یک بار دیگر شکست خورد؛ این بار مقابل استقلال در تبریز. پیروزی مقابل گل گهر در سیرجان، شکست مقابل استقلال را از یادها برد.

اما هفته بعد آن چه که باید اتفاق می افتاد اما نیفتاد و شاگردان شجاعی در روزی که خود او باز هم در زمین حضور داشت، از میهمان خود آلومینیوم اراک شکست خوردند تا شانس صعود به رده های دوم یا سوم را از دست بدهند.

این شکست در روزی رقم خورد که تراکتور فرصت های بسیاری برای گلزنی داشت اما بدشانسی و بی دقتی مهاجمان سرخ پوشان این شانس را از یاران شجاعی گرفت تا آلومینیوم یک گل بزند و از آن به خوبی مراقبت کرده و سه امتیاز بازی را مال خود کند.

شکست بدموقعی که تراکتور متحمل شد، معادله مسعود در تراکتور را پیچیده کرد و او را در تصمیم گیری برای ادامه مربیگری یا حضور تنها بعنوان بازیکن مردد می کند. 

تیم مسعود پنجشنبه هفته جاری باید از پرسپولیس تهران میزبانی کند، بازی سرنوشت سازی که در صورت برد می تواند این تیم را به جمع مدعیان برگرداند.

انتهای پیام/