تبریزبیدار
شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ ۰۹:۵۵:۰۲ شناسه خبر : ۱۰۸۱۵۱۳

سرویس ورزشی تبریزبیدار؛

زنوزی درمانده و رودررو با هوادار

زنوزی گویا خود را مالک تام و تمام احساسات هواداران نیز می داند و تراکتور را ملک شخصی می داند، این در حالی است که تراکتور به زنوزی آبرو بخشیده نه زنوزی به تراکتور!

سرویس ورزشی تبریز بیدار / با باخت تراکتور مقابل پرسپولیس دوباره انتقادات علیه مالک باشگاه شدت گرفته و جمعه تعدادی از هواداران برای اینکه شدت اعتراض خود را اثبات کنند مقابل باشگاه تجمع کردند و علیه زنوزی شعار دادند.

پس از باخت روز پنجشنبه، باشگاه بیانیه ای صادر کرد و قول بهبود اوضاع را داد، در این بیانیه آمده بود: «اولین گام از مراحل تقویت تیم تراکتور در نیم‌فصل دوم لیگ برتر در هولدینگ تراکتور کلید خورد و دکتر علیرضا رحیمی به عنوان معاونت ورزشی هلدینگ تراکتور و مدیر باشگاه تراکتور از سوی دکتر سجاد سیاح، مدیرعامل هلدینگ تراکتور معرفی شد. باتوجه به دغدغه‌ هواداران پرشور تراکتور و ضرورت برطرف کردن نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت تیم و تأکید مالک محترم باشگاه، جهت ارائه گزارش آسیب‌شناسی وضعیت این باشگاه در سال سوم خصوصی‌سازی، ایشان ماموریت یافت تا این گزارش را تدوین و در اختیار مالک و هیأت‌مدیره محترم قرار دهد. در گام بعدی با توجه به آغاز فصل نقل و انتقالات از دوم لغایت بیست و هشتم اسفندماه و با توجه به نقاط ضعفی که برای مدیریت و هواداران توامان مشخص است، نسبت به تقویت کادر فنی و ترکیب بازیکنان تیم اقدامات نهایی انجام پذیرد. در این ارتباط با توجه به توان مدیریت دکتر علیرضا رحیمی و شناخت ایشان از فضای حاکم بر فوتبال کشور و ارتباط دوستانه با کادر فنی فعلی، باشگاه تراکتور در سریعترین زمان افراد مورد نیاز و کیفی خود را به تیم اضافه خواهد نمود.»

آیا رحیمی مقصر بعدی است؟!

دو بند از این بیانیه به انتصاب رحیمی به عنوان معاون وزرزشی هلدینگ تراکتور است و تاکید بر آنست که آمدن رحیمی (داماد خانواده فوتبالی دبیری) اوضاع را بهبود خواهد داد این در حالی است که هواداران مشکلات را ناشی از عدم ثبات مدیریتی باشگاه می دانند که آن نیز رویه مدیریتی مالک باشگاه یعنی زنوزی است که دست به تغییرات پی درپی می زند و این تغییرات نیز نه تنها منجر به بهبود اوضاع تراکتور نمی شود که روزهای بدی را برای تیم محبوب هواداران رقم می زند. از هم اکنون می توان مقصر بعدی را حدس زد و آن مقصر رحیمی است که شاید به دنبال امیال انتخاباتی وارد تیم زنوزی شده است و این همکاری نشان از نزدیکی بیش از پیش خانواده فوتبالی دبیری و زنوزی دارد و البته رحیمی تلاش خواهد کرد تا مقصر بعدی نباشد.

خریدار پیداکنید!

در خبرها آمده است که زنوزی در جواب تجمع هواداران گفته که «من به معترضان باج نخواهم داد، اگر برای تراکتور خریدار پیدا کردید حاضرم آن را بفروشم، تا کنون کلی پول خرج تیم کرده ام. البته وی در ادامه گفته اشتباهاتم را قبول دارم و در نیم فصل شخصا وارد نقل و انتقال بازیکنان خواهد شد تا جبران کند!»

تراکتور به زنوزی آبرو بخشیده نه زنوزی به تراکتور!

جدا از اینکه زنوزی قول جبران داده و قبول اشتباه کرده، نکته جالب اینجاست که او از کیسه خلیفه می بخشد و کیست که نداند هرچه خرج تراکتور می کند می تواند از باب معافیت مالیاتی فعالیت های اقتصادی او محسوب می شود، دیگر اینکه زنوزی گویا خود را مالک تام و تمام احساسات هواداران نیز می داند و تراکتور را ملک شخصی می داند، این در حالی است که تراکتور به زنوزی آبرو بخشیده نه زنوزی به تراکتور!

انتهای پیام/

نظرات

سیامک
IR

آقای زنوزی باید سه مطلب را به یاد داشته باشد: اولا کسی به ایشان اجبار نکرد تراکتور را بخرد دوما بعد از خرید ایشان تراکتور به چه حالی افتاده است سوما سوئ مدیریت ایشان تراکتور را تبدیل به باند شجاعیی و دوستان نموده است چهران تصمیمات ایشان کلا اشتباه و به ضرر تراکتور بوده است نهایتا بایستی گفت آقای زنوزی این پولها را از آذربایجان کسب کردی و هزینه مبلغ ناچیزی برای تیم محبوب وظیفه تو است نه منت در نهایت حرف ما این است اگر میتوانی تراکتور را به جایگاه واقعی برسانی، بسم الله . ماهم حمایت میکنیم اگر نمیتوانی یا نمیخواهی ، لطفا تیم را واگذار کن . اجازه بده جوانان آذربایجانی بدون هزینه در تیم و فقط با عشق به تراکتور بیایند و با افتخار به آنها نگاه کنیم نه فردی مثل شجاعیی که وسط زمین قدم بزند و توپ لو بدهد یا مثل دژاگه هر چهار بازی یکبار به زمین برود