در گفتگو با بازیکن سابق تراکتور مطرح شد؛

به بابایی گفتم چشم بسته برو تراکتور! / قهرمانی با خطیبی ممکن است

بازیکن سابق تراکتور معتقد است رسول خطیبی می تواند این تیم را قهرمان لیگ برتر فوتبال کشور کند.

به گزارش تبریز بیدار ، مهرداد بایرامی بازیکن اردبیلی و سابق تراکتور است که نیم فصل اول را در نساجی قائمشهر توپ زده و در فصل نقل و انتقالات زمستانی راهی شهرخودرو شده است.

وی اولین بازی خود برای شهرخودرو را امروز مقابل ماشین سازی در تبریز برگزار می کند. به همین بهانه طی گفتگو با این مهاجم سابق گسترش فولاد و تراکتور از خاطرات او در فوتبال تبریز صحبت کرده ایم.

بایرامی از دلبستگی خود به تبریز گفته و می افزاید: بارها گفته ام هر چه دارم از تبریز دارم و بهترین روزهای فوتبالی ام را در تبریز گذرانده ام، خودم اردبیلی ام اما حس می کنم در تبریز مرا بیشتر از اردبیل دوست دارند.

او می افزاید: خیلی دوست داشتم برگردم و دوباره برای فوتبال تبریز بازی کنم اما متاسفانه قسمت نشد.

بایرامی به شایعات فضای مجازی در خصوص مذاکره با تراکتور واکنش نشان داده و می گوید: رسول خطیبی با من در مورد حضور تراکتور هیچ صحبتی نکرده است.

از او در مورد عدم موفقیت مهاجمان بومی در تراکتور می پرسیم و چنین پاسخ می دهد: جو تراکتور سنگین است و هواداران از تیم قهرمانی و از مهاجمان آقای گلی می خواهند، بازیکنان بومی این خواسته هوادار را بخوبی متوجه می شوند و استرسی خاصی به وجود می آید.

بایرامی معتقد است بعد از ادینهو هر مهاجمی به تراکتور آمده موفق نبود.

او به حضور پیمان بابایی در جمع شاگردان خطیبی اشاره کرده و می گوید:  برای دوست خوبم پیمان بابایی آرزوی موفقیت می کنم، به نظرم بهترین انتخاب را کرد که به تراکتور رفت، به بابایی گفتم حتی در صورت ضرر چند میلیاردی، چشم بسته برو تراکتور!

بایرامی همچنان به هواداران پرشور تبریزی عشق می ورزد اما دلگویه خود را چنین بیان می کند: شاید در آن سال ها که در تراکتور بودم، حمایت مطلوبی از من نشد اما گله ای ندارم چرا که فوتبالم را از تبریز دارم و الان هم بیشترین انرژی مثبت را از هواداران تبریزی می گیرم.

او در مورد وضعیت آینده تراکتور خوشبین است و می گوید: با وجود مدعیانی چون پرسپولیس، استقالا و سپاهان، اگر به خطیبی زمان بدهند تراکتور را می تواند قهرمان کند.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.