گفتگو با سرمربی جدید ماشین سازی؛

سقوط در اندیشه‌های من جای ندارد / با وجود بازیکنان مشتاق، به آینده‌ تیم‌ امیدوارم

سرمربی جدید تیم فوتبال ماشین سازی تبریز می گوید: سقوط در اندیشه‌های من جای ندارد، شاید که نه، به طور حتم یک نیم فصل فرصت خواهم داشت تا تیم را به جایگاه خوبی برسانیم.

به گزارش تبریز بیدار ، مهدی پاشازاده کاپیتان سال های نه چندان دور استقلال اینک بعنوان سرمربی روی نیمکت تیم بحران زده ماشین سازی تبریز نشسته است تا این تیم قدیمی تبریز را از قعرنشینی رها کند.

او در پاسخ به این سوال که آیا قبول کردن هدایت ماشین‌سازی تبریز ریسک بزرگی نبود، می گوید: شاید خیلی‌ها اعتقاد داشته باشند ریسک بزرگی را انجام داده‌ام اما وقتی به کارت ایمان داشته باشی می‌توانی به موفقیت برسید. من خودم را قبول دارم، می دانم برای رسیدن به جایگاه امروز تلاش زیادی انجام داده‌ام و سختی‌های زیادی کشیده‌ام. بنابراین نه تنها نا امید نیستم بلکه مطمئن هستم جواب این تلاش‌ها را خواهم گرفت.

وی اصلا به سقوط تیم فکری نمی کند و می گوید: سقوط در اندیشه‌های من جای ندارد، شاید که نه، به طور حتم یک نیم فصل فرصت خواهم داشت تا تیم را به جایگاه خوبی برسانیم. من برای کادر فنی ماشین‌سازی که زحمات زیادی کشیده‌اند احترام قائل هستم و به آنها خسته نباشید می‌گویم اما برنامه‌هایی دارم که مثمر ثمر خواهد بود.

سرمربی جدید سبزقبایان تبریزی در خصوص نگرانی ها از آینده ماشین سازی چنین بیان می کند:  در این چند روز که هدایت ماشین‌سازی را بر عهده گرفته‌ام از بازیکنان تست گرفته‌ایم و بازیکنان تیم را جوانانی مشتاق و با استعداد دیدم که در کوتاه‌ترین زمان برنامه‌های تاکتیکی را در زمین پیاده می‌کنند. آنها قانونمند هستند و وقتی اشتیاقشان را می‌بینم به آینده‌ای که تیمم‌ دارم امیدوار می‌شوم.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.