تبریزبیدار
پنج شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ ۱۳:۱۱:۳۰ شناسه خبر : ۱۰۸۱۶۶۷

بدنبال حواشی رای جنجالی حاج صفی؛

دفاع مایلی کهن از کاپیتان تراکتور

سرمربی اسبق تیم ملی معتقد است: حاجی‌صفی به اعتقادش رأی داده. او یکی از بهترین بازیکنان ادوار تیم ملی است و هیچ اشکالی هم نداشت.

به گزارش تبریز بیدار ، گفت و گو با محمد مایلی‌کهن همیشه می‌تواند جذاب باشد. سرمربی سابق تیم ملی بدون حب و بغض درباره اتفاقات فوتبال و افراد حرف می‌زند. مایلی‌کهن درباره فوتبال همچنان دلسوزانه نظر می‌دهد. با او از انتخابات فوتبال گفتیم و به رای جنجالی کاپیتان تیم ملی و تراکتور رسیدیم.

سرمربی اسبق تیم ملی می گوید:  من قبل از انتخابات هم نظرم را گفته بودم. اینکه از صمیم قلب می‌خواستم کریمی و مهدوی‌کیا رأی بیاورند اما واقعیت امر اینطوری نیست. البته صحبت‌های من مشخص است و اینطوری نیست که مثل برخی امروز یک چیزی بگویم فردا یک چیز دیگر. من می‌گویم نظرم از ابتدا این بچه‌ها بود و اینکه اینها انتخاب بشوند. حتی برخی گفتند اینها تجربه ندارند اما من می‌گویم همانطور که در فوتبال‌شان باهوش بودند طبعاً در مدیریت‌شان هم می‌توانند از این هوش‌شان استفاده کنند ضمن اینکه می‌توانستند از آدم‌هایی که تجربه این کار را دارند در جاهای مختلف استفاده کنند که عملاً نشد. واقعیت هم همین است. حالا بعد از انتخابات عنوان شده که همه چیز از قبل مشخص بوده. من خودم دو دفعه در انتخابات شرکت کردم و کاملاً رأیم مشخص بود که به چه کسی رأی دادم. طبعاً من هم در انتخابات شرکت می‌کردم رأیم مشخص بود.

از انتقاد خیلی ها به رأی ندادن احسان حاجی‌صفی به کریمی پرسیدیم و چنین می گوید:  ببینید ما همیشه دنبال چیزهای اینطوری هستیم. چه اشکالی دارد؟ حاجی‌صفی به اعتقادش رأی داده. او یکی از بهترین بازیکنان ادوار تیم ملی است و هیچ اشکالی هم نداشت. حالا این اشتباه بوده که رفته با علی کریمی خوش و بش کرده و به او احترام گذاشته؟ یعنی نباید این کار را می‌کرد؟

مایلی کهن معتقد است انتخاب نشدن علی کریمی شکست فوتبال نیست. در واقع باید به آقای کریمی «خسته نباشید» گفت و اینها واقعیت‌هایی است که باید پذیرفت.

انتهای پیام/

نظرات

IR

اشکال دررای ندادن به کریمی نیست دروانمودکردن رای دادن به کریمی است