تبریزبیدار گزارش می دهد؛

سفر ناگهانی مهرعلیزاده به تبریز / گعده انتخاباتی با دکتر شهرام؟!

محسن مهرعلیزاده فعال سیاسی اصلاح طلب روز پنجشنبه به تبریز سفر کرده بود.

به گزارش تبریز بیدار ، بر اساس شنیده ها محسن مهرعلیزاده در این سفر ابتدا در بیمارستان ولیعصر (عج) تبریز حضور یافته و با کادر درمان به گفتگو پرداخت.

مهرعلیزاده همچنین دیداری با شهرام دبیری رئیس این بیمارستان و رئیس شورای شهر تبریز داشت که شائبه هایی در خصوص انتخاباتی بودن محور گفتگوی طرفین وجود دارد.

وی در این دیدار با اشاره به مشکلات اقتصادی کشور و قرار گرفتن نیمی از جمعیت کشور در بین اقشار ضعیف گفت: در این شرایط شاهد گرانی و کمبود بسیاری از کالاهای اساسی مورد نیاز مردم هستیم که باعث تشکیل صف های مختلف و طویلی از صف روغن و مرغ گرفته تا صف دیگر اقلام شده که دردناک و ناراحت کننده است و باید تلاش مسئولان امر برای حل مشکلات مضاعف گردد.

این فعال سیاسی اصلاح طلب در ادامه حضور خود در تبریز دیداری با برخی گروه های مردمی داشته است.

مهرعلیزاده در این دیدار گفت: ایجاد رفاه، اشتغال، بهبود اقتصاد و حل مشکلات معیشتی مردم باید اولویت تمامی نهادها و دستگاه های اجرایی باشد.

معاون اسبق رئیس دولت اصلاحات در انتقاد از بودجه ۱۴۰۰ نیز گفت: متاسفانه در بودجه سال آینده همچنان شاهد دلار ۴۲۰۰ تومانی هستیم که  حذف نشدن این ارز  باعث ایجاد رانت و فساد اقتصادی و باکمال توقف تولید و فعالیت‌های مثبت و سازنده اقتصادی می شود.

مهرعلیزاده همچنین دیداری با حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم، امام جمعه تبریز و نماینده ولی فقیه در استان داشت.

گفتنی است در برخی محافل گمانه زنی ها برای انتخاباتی بودن این سفر وجود دارد.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.