گزارش تبریزبیدار از روز چهارم ثبت نام انتخابات؛

حاج کریم با نمره ۲۰ آمد! / اولین مدیر مستعفی وارد گود شد

امروز، شنبه چهارمین روز از ثبت نام داوطلبان شورای ششم شهر تبریز در محل فرمانداری انجام شد.

به گزارش تبریز بیدار ، کریم صادق زاده، عضو فعلی شورای شهر تبریز نیز امروز داوطلب انتخابات شورای ششم شهر تبریز شد. در ادامه ثبت نام داوطلبین شورای شهرتبریز، رقیه سردارپور که خود را  مادر زن بازیکن سابق تیم تراکتور تبریز، محمد ابراهیمی(ممد f14) معرفی کرد بود، نیز در انتخابات ثبت نام کرد.

Image title

کریم صادق زاده در گفتگو با خبرنگار تبریز بیدار درخصوص کاندیدا شدن خود گفت: ما در عرض چهار سال در سنگر شورا، بزرگترین کاری که انجام دادیم کار تدوین برنامه راهبردی_عملیاتی شهرداری تبریز بود. هر کس در این دوره انتخاب شود باید ادامه این راه را انجام دهند.

وی در ادامه گفت: در بدنم جوهره کار وجود دارد و می توانم در شورای ششم موثر باشم. بنده یک فرد حزبی و تشکیلاتی هستم. تشکل های کارگری و ۲۵ تشکل کارگری و انجمن های صنفی درخواست کردند و بنا به تصویب ایشان در شورا ثبت نام کردم.

Image title

صادق زاده خاطرنشان کرد: هر وقت بفهمم که دیگر نمی توانم به مردم خدمت کنم صحنه را ترک میکنم. اگر بخواهم به شورای پنجم نمره بدهم ۲۰ می دهم چون ماا تنها دوره ای هستیم که گزارش عملکرد داریم و به مردم هم ارائه دادیم.

وی در پایان سخنان خود گفت: در شورای پنجم در بحث توسعه فضای سبز قدم های خوبی برداشته ایم. افراد کاربلد و از هر طیف و قشری در شورای پنجم حضور داشتند. به شهردار تبریز رای نداده بودم ولی ایشان را حمایت کردم. شهردار تبریز یک فرد متخصص بود و سعی کردیم کارها را پیش ببریم.

Image title

 حجت الاسلام برگی که با استعفا از ریاست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان داوطلب انتخابات شورای ششم تبریز شده، در گفتگو با خبرنگار تبریزبیدار در خصوص کاندیدا شدن خود بیان کرد: بنده با عنایت و پشتیبانی خدا در شورای شهر شرکت می کنم. اگر شورا، شورای شهر نباشد شهرداری به تنهایی از عهده کارهای شهر بر نمی آید. مشکلات شهر فقط آسفالت نیست؛ جای خجالت دارد که در تبریز یک روشندل در چاله می افتد.

وی خاطرنشان کرد: مسئولی که پای کار می آید باید هر زمان وقت داشته باشد و حتی روز های تعطیل پاسخگوی مشکلات مردم باشد. مگر شورای شهر چقدر درآمد دارد که این همه پول خرج می کنند؟ برای من افتخار است که برادر دو شهید هستم وضعیت مالی من را همه می دانند. پدرم دستفروش بود و تا روز آخر از بنیاد شهید درخواست پول نکرده بود.

Image title

حجت الاسلام برگی همچنین تاکید کرد: باید به مسائل فرهنگی شهر هم توجه شود، باید خیلی چیزها عوض شود. مسائل کرونایی و بودجه را نباید برای مسائل فرهنگی بهانه کنیم. شورای شهر زمانی موفق خواهد شد که پشتوانه فکری داشته باشند.

وی در پایان سخنان خود گفت: نوکری برای مردم عزت است و من هم فقط برای نوکری به مردم آمده ام. شورای شهر باید مشکلات مردم را حل کند نه اینکه خودش برای مردم مشکل ساز باشد

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.