به همت بسیج هنرمندان استان؛

تولید کتابِ ترکی صوتی شهید پیشقدم

نشست خبری کتاب صوتی ترکی شهید سردار پیشقدم در محل بسیج هنرمندان آذربایجان شرقی برگزار شد.

به گزارش تبریز بیدار ، حجت‌الاسلام والمسلمین ممی زاده مسئول نمایندگی ولی فقیه در اقشار بسیج استان در این نشست با اشاره به اهمیت زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران با اینکه حرفی برای گفتن دارد ولی رسانه دوربرد و همه گیر نداریم. قدرت دشمن ما در اینست که رسانه دوربرد دارد.

نماینده ولی فقیه در اقشار ادامه داد: مسئولیت بسیج و اصحاب رسانه متعهد در جنگ رسانه ای بیشتر از همه است.

در ادامه این نشست مهدی لطفی آزاد کارگردان مستند صوتی  گفت: کار برای شهدا نیاز به کارگردان ندارد؛ چون خودشان کارگردان هستند. 

وی به فعالیت های این مجموعه در خصوص تولید کتب صوتی برای شهدا اشاره کرده و افزود: ۱۳ مورد کتاب صوتی ترکی زبان در این مورد تهیه شده است.

لطفی آزاد در مورد کتاب صوتی شهید پیشقدم گفت: ترجمه و صداپیشگی و صداگذاری این کتاب به ترکی توسط خانم اردلانی و خانم وثوقیان صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه ۱۳۷ نفر ثبت نام  کننده برای گویندگی داشته ایم، گفت: بسیج هنرمندان آماده است تا هر کسی بخواهد در عرصه صدا فعالیت کند، تجهیزات انجمن صداپیشگان را در اختیار او قرار گیرد.

لطفی آزادگفت: به برکت شهدا استعداد های خوبی برای این کار وارد شده اند. در عرض یک هفته این کتاب صوتی به اتمام رسیده و در سطح خودش عالی است.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.