جانشین فرمانده سپاه استان؛

مبادا فضای مجازی، فعالین رسانه را مدیریت کند

عصر امروز مراسم اختتامیه چهارمین جشنواره رسانه‌ ای ابوذر در مجتمع فرهنگی ۲۹ بهمن با معرفی آثار برتر برگزار شد.

به گزارش تبریز بیدار ، سردار اصغر عباسقلی‌زاده در این مراسم با اشاره به نقشه های رسانه ای دشمن گفت: غول پوشالی رسانه ای استکبار جهانی و دست نشانده های آنان در فضای مجازی و حقیقی علیه اسلام و انقلاب به راه افتاده است.

وی اظهار داشت: هر کس مرعوب رسانه دشمن قرار گیرد، باید در تفکرات خود تجدید نظر کند. برخی شبهه های به وجود آمده در اذهان باعث می‌شود مردم نسبت به نظام و انقلاب شک پیدا کنند. 

جانشین فرمانده سپاه عاشورای آذربایجان شرقی ادامه داد: حقانیت انقلاب، دشمن را مرعوب کرده است؛ بدنبال سهل انگاری و سوءمدیریت های داخلی، دشمن سعی می‌کند ایران را ناکارآمد نشان دهد.

وی افزود: برای مثال در مبارزه با ویروس کرونا، کشورهایی مثل آمریکا، انگلیس، فرانسه و… ادعای زیادی دارند ولی وضعیت خراب آنان را همه می بینند. ایران زودتر از آمریکا و حتی روسیه به واکسن دست پیدا کرد.

سردار عباسقلی‌زاده با تاکید بر لزوم توکل به خدا در تمام عرصه ها گفت: اگر اتکا به خدا و اعتماد و خودباوری داشته باشیم، فریب شایعات دشمن را در انتخابات نخواهیم خورد.

وی بیان کرد: تمامی مسئولین و اصحاب رسانه موظف به تبلیغات و دفاع عاقلانه هستند. اصحاب رسانه اگر بتوانند واقعیت های جامعه را به صورت هنرمندانه و با زبان های مختلف به جامعه برسانند، شاهد شکوفایی به تمام معنا در همه عرصه ها خواهیم بود.

سردار عباسقلی‌زاده بر لزوم آگاهی مردم در فضای مجازی تاکید کرده و گفت: گاهی فضای مجازی ما را مدیریت می‌کند و باید برعکس آن باشد. هدف و تلاش دشمن تضعیف روحیه و تخریب افکار و عدم اعتماد به مسئولین نظام است.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.