جناب آقای استاندار حضرتعالی دقیقا کجای این مشکلات قرار دارید؟!

خطیب تبریزی طی مطلبی انتقادی نوشت: این همه گرانی و بی تدبیری و توهین به ملت شریف ایران نتیجه ریاست هشت سال دولت بی تدبیر جناب آقای روحانی هست، نمی خواهید گند را جمع کنید؟

به گزارش تبریز بیدار ، حجت الاسلام اصغر همایونی از وعاظ تبریزی در واکنش به بازدید میدانی امام جمعه تبریز از صفوف مرغ نوشت:

«کلیپی از امام جمعه مردمی تبریز در صفحات مجازی منتشر شد که غیر منتظره از صفوف خرید مرغ بازید کردند و همانجا (ظاهراً) با رییس تعزیرات تماس می گیرند و دلیل توزیع نکردن مرغ را جویا می شوند…

جناب آقای استاندار حضرتعالی به عنوان بانی امورات اجرایی استان، دقیقا کجای این مشکلات قرار دارید؟!

این همه گرانی و بی تدبیری و توهین به ملت شریف ایران نتیجه ریاست هشت سال دولت بی تدبیر جناب آقای روحانی هست، نمی خواهید  گند را جمع کنید؟

جناب آقای استاندارد باید این حقیقت را قبول کنید که این میز و منصب را شماها مدیون امثال حضرت آیت الله آل هاشم و امثالهم هستید این مردم وقتی می‌بینند امام جمعه شان در نهایت تواضع، دنبال حل مشکلات مردم است به این نظام دلگرم می شوند و امثال شماها نان مردمی بودن امثال آیت الله آل هاشم و انقلابی ها را می خورید. اگر این دلگرمی امام جمعه محترم و نیروهای انقلابی نبود باور بفرمایید مردم یک لحظه اجازه نمی‌دادند امثال شما پشت میز بشینید.

هشت سال همه مشکلات مردم را به چند ورق کاغذ گره زدید و این همه بی تدبیری باعث شد وضعیت معیشت مردم به چنین روزی بیفتد حداقل یک ذره انصاف داشته باشید در این روزهای سخت کنار مردم باشید.»

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.