پای تراکتور در میان است؛

پشت پرده درگیری خطیبی و منصوریان

رسول خطیبی در جدید ترین مصاحبه خود، اظهارات تندی علیه علیرضا منصوریان داشت که دلیل آن، خودداری منصوریان از معاوضه بازیکن آلومینیوم با یکی از بازیکنان تراکتور بوده است.

به گزارش تبریز بیدار ، رسول خطیبی در آخرین مصاحبه خود صحبت های قابل تاملی را در مورد علیرضا منصوریان مطرح کرده و ادعا می کند سرمربی فعلی آلومینیوم اراک حاضر نیست بازیکنانی که ابتدای برای تراکتور خریده را به تیم جدیدش یعنی آلومینیوم اراک ببرد.

خطیبی ادعا کرده بازیکنان خریداری شده زمان منصوریان به قدری بی کیفیت هستند که هیچ مشتری ای ندارند و این در حالی است که برای آن ها قرارداد های میلیاردی بسته شده است.

اوایل فصل که به خرید های علی منصوریان در تراکتور انتقاد می شد حامیان این سرمربی می گفتند این انتقاد ها صرفا جهت غرض ورزی است و به جا نیست اما پس از این که خود منصوریان از تراکتور اخراج شد و بازیکنانی هم که خریده بود عملکرد قابل دفاعی نداشتند، معلوم شد آن انتقاد ها خیلی هم به جا بوده است.

خرید های منصوریان به حدی عجیب بوده که رسول خطیبی،‌ سرمربی جدید در آخرین مصاحبه خود در مورد آن ها می گوید: «می‌دانستم که تراکتور در ابتدای فصل خوب بسته نشده است. به آن سرمربی که در ابتدای فصل در تراکتور بود، گفتم بازیکنانی که در لیست مازاد ما هستند توسط شما به تبریز آورده شدند و آنها را با بازیکنان آلومینیوم معاوضه کنیم که آنها قبول نکردند، چون خودشان هم می‌دانستند بازیکنانی که آوردند چه کیفیتی دارند. با یک بازیکن قراردادی دو میلیاردی بسته‌اند که الان تیم دسته یکی هم این بازیکن را نمی‌خواهد.»

صحبت های خطیبی نشان دهنده این است که منصوریان حتی حاضر نبوده خرید هایی که برای تراکتور کرده را به آلومینیوم ببرد و آن قدر کیفیت این بازیکنان پایین بوده که حالا پس از نیم فصل از تراکتور جدا می شوند.

نکته جالب این قضیه هم این است، قراردادهایی که با بازیکنان بسته شده رقم بالایی داشته و عملکرد آن بازیکنان باعث شده تا تیمی خواهان خریداری این بازیکنان نباشد و قطع همکاری با این بازیکنان بی کیفیت به یک معضل برای تیم تبریزی تبدیل شود.

علی منصوریان قطعا برای انتخاب مهره های تیمش اختیار دارد اما چطور می شود که این سرمربی برای تیمی به بزرگی تراکتور بازیکنی بخرد، برایش قرارداد میلیاردی بندد اما خودش به همان بازیکن اعتقاد نداشته باشد و حاضر نباشد در آلومینیوم از آن ها استفاده کند؟

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.