با اعلام لیست تیم ملی فوتبال؛

تراکتور تنها دارای یک نماینده / کاپیتان ها غایبان مهم / ناجی تراکتور جایی در لیست اسکوچیچ ندارد

دراگان اسکوچیچ ۲۴ بازیکن را برای دیدار دوستانه مقابل تیم ملی سوریه به اردو فراخواند.

به گزارش تبریز بیدار ، دیدار دوستانه تیم های ملی فوتبال ایران و سوریه از ساعت ۱۷:۳۰ روز دهم فروردین ماه سال ۱۴۰۰ در حالی برگزار می شود که دراگان اسکوچیچ، سرمربی تیم ملی فوتبال اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی را به شرح زیر اعلام کرد:

 دروازه بانان:

١- علیرضا بیرانوند
٢- محمد رشید مظاهرى
٣- پیام نیازمند

 

مدافعین:

۴- شجاع خلیل زاده
۵- محمد حسین کنعانى زادگان
۶- سید مجید حسینى
٧- عارف غلامى
٨- میلاد محمدى
٩- جعفر سلمانى
١٠- مهدی تیکدرى (تراکتور تبریز)
١١- ابوالفضل جلالى

 

هافبک ها:

١٢-احسان حاجى صفى
١٣-امید ابراهیمى
١۴- احمد نورالهى
١۵-على کریمى
١۶-امید نورافکن
١٧-وحید امیرى
١٨-على قلى زاده
١٩- سیامک نعمتى

 

مهاجمین:

٢٠-سردار آزمون
٢١-مهدى طارمى
٢٢-مهدى قایدى
٢٣-کریم انصاری فرد
٢۴- اله یار صیادمنش

 

بازیکنان  فوق باید ساعت ١٢:٠٠ روز سه شنبه ٣ فروردین در هتل المپیک حضور یابند.

امیر عابدزاده بدلیل قوانین قرنطینه در جزیره مادیرا، علیرضا جهانبخش و سامان قدوس بدلیل محدودیتهای پروازی از کشور انگلیس، مرتضی پورعلی گنجی و صادق محرمی بدلیل مصدومیت و کاوه رضایی بخاطر ابتلا به کرونا به این اردو دعوت نشدند.

به گفته کارشناسان، یکی از غایبان سرشناس لیست سرمربی تیم ملی فوتبال ایران، سجاد شهباززاده آقای گل لیگ بیستم است که در اوج آمادگی به سر می‌برد اما جایی در فهرست تیم ملی برای تقابل با سوریه ندارد.

محمدرضا اخباری سنگربان تراکتور هم یکی دیگر از بازیکنانی است که برای تقابل با سوریه به اردوی تیم ملی دعوت نشده، دروازه‌بانی که در لیگ بیستم واکنش های دیدنی داشته و با عملکرد فوق العاده خود باعث شده وضعیت تراکتور بدتر از اینی که هست، نباشد.

اشکان دژاگه و مسعود شجاعی دو کاپیتان تیم فوتبال تراکتور از غایبان مهم و سرشناس فهرست اعلام شده از سوی دراگان اسکوچیچ هستند تا بازوبند کاپیتانی تیم ملی نیز در اختیار احسان حاج صفی(بازیکن نیم فصل اول تراکتور) قرار داشته باشد.

 

یکی از اتفاقات جالب در لیست تیم ملی دعوت از مهدی تیکدری مدافع راست تیم‌ تراکتور است که با نظر اسکوچیچ فرصت حضور در مقابل تیم ملی فوتبال سوریه را دارد.

 از میان فهرست ۲۴ نفره دعوت شده توسط سرمربی تیم ملی، نام ۱۲ لژیونر به چشم می‌خورد؛ ضمن آن‌که در توضیح لیست تیم ملی اعلام شده ۶ لژیونر هم به دلیل مشکلات کرونایی قادر به همراهی تیم ملی نیستند که در نوع خود جالب‌توجه است.

 

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.