در گفتگو با فرمانده تیپ ۲۵ نزاجا تاکید شد؛

فتح المبین؛ عملیاتی باشکوه با همکاری سپاهیان و ارتشیان آذربایجان

فرمانده تیپ ۲۵ نیرو مخصوص واکنش سریع نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران، از یگان های مستقر در پایگاه های مرزی شمالغرب بازدید کرد.

امیر سرتیپ دوم امیرحسین شفیعی در حاشیه بازدید از یگان های مستقر در شمالغرب در گفتگو با تبریز بیدار اظهار داشت: آرامش مردم ایران پای سفره های هفت سین در کانون گرم خانواده مدیون ایثار و از جان گذشتگی عزیزان تکاوران است. سربازان ولایتمدار دور از خانه و خانواده با جهادی که در این روزهای مبارک انجام می دهند به همگان ثابت کردند، از نسل همان هایی هستند که در دوم فروردین ۶۱ با حضور در عملیات بزرگ فتح المبین عاشقانه جان و مال خود را فدای کشور عزیزمان کردند و امنیت و آرامش را به ما هدیه دادند.

Image title

عملیاتی باشکوه با همکاری لشکریان سپاهی و ارتشی آذربایجان

فرمانده تیپ ۲۵ نزاجا در ادامه افزود: عملیات فتح المبین یکی از عملیات های باشکوه مشترک ارتش و سپاه بود که لشکر ۲۱ حمزه آذربایجان و همچنین شهید مهدی باکری از فرماندهان شایسته دیار آذربایجان در آن حضور داشتند.

Image title

وی خطاب تاکید کرد: تکاوران ارتشی همانطور که همیشه نشان داده اند باز هم به دشمنان ایران بزرگ ثابت می کنند که کسی نمی تواند خیال تجاوز به حدود و قصور میهن عزیزمان را در ذهن خود بپرواند.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.