تبریزبیدار
دوشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۰ ۲۱:۵۹:۴۵ شناسه خبر : ۱۰۸۱۷۷۲

بحث و جدل ها بر سر فهرست ملی؛

ملادن زگانیر به دعوت گجت رضایت نداد

تیم ملی فوتبال ایران در حالی از 24 ساعت بعد وارد اردوی تدارکاتی خواهد شد که درباره انتخاب های اسکوچیچ برای پست دروازه‌بانی بحث و جدل سختی در گرفته است.

به گزارش تبریز بیدار ، سرمربی کروات تیم ملی فوتبال برای دیدار با سوریه نام علیرضا بیرانوند، رشید مظاهری و پیام نیازمند را بعنوان دروازه بان در فهرست خود قرار داد این در حالی است که علاوه بر این سه اسم، برخی نام های دیگر هم در محافل فوتبالی گزینه دعوت به تیم ملی بود که مورد توجه اسکوچیچ قرار نگرفت: از جمله محمدرضا اخباری.

گلر شماره یک تراکتور کسی است که برخی کارشناسان شانسی برای او جهت دعوت به تیم ملی قایل بودند. او این فصل 17 گل خورده و میانگین نزدیک به یک گل در هر بازی را دارد اما با سیوهای پرتعداد، از عوامل حضور تراکتور در جمع تیم های بالای جدول است.

اخباری تنها یک بازی ملی انجام داده و مدت هاست که به اردو دعوت نمی‌شود ولی با این حال در فصل جاری از زیر سایه مظاهری خارج شده و تلاش می‌کند تا توجه ملادیر زگانیر مربی گلرهای تیم ملی را به خود جلب کند.

هر چند اخباری محتمل به نظر می‌رسید که یکی از گزینه های دروازه بانی تیم ملی باشد اما رقابت در این پست با شدت بسیار زیاد دنبال می‌شود و گلرهای شاغل در لیگ برتر هم با انگیزه بالایی وارد این کارزار شده‌اند.

گفتنی هواداران تراکتور به محمدرضا اخباری لقب «گجت» داده اند و او نیز این لقب را دوست دارد.

 انتهای پیام/