تبریزبیدار
شنبه ۷ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۹:۵۳ شناسه خبر : ۱۰۸۱۷۸۵

طی گفتگویی مطرح شد؛

چرا پروسه بازگشت کیانی به تراکتور منتفی شد؟

مهدی کیانی در مصاحبه‌ای در رابطه با نرفتن به تراکتور توضیحات جالبی ارائه کرده است.

سرویس ورزشی تبریز بیدار / مهدی کیانی هافبک اسبق تیم فوتبال تراکتور است که در 11 سال برای این سرخ پوشان تبریزی بازی کرد و لقب باتعصب را از هواداران گرفت. این بازیکن که طی دو سال گذشته کاپیتان طلایی پوشان اصفهانی بود، در نیم فصل اول لیگ بیستم و از دیدار برابر نفت مسجد سلیمان دیگر در ترکیب سپاهان دیده نشد و درنهایت با دلخوری از اصفهان به رفسنجان کوچ کرد تا فصل جدیدی از دوران حرفه ای خود را رقم بزند. بعد از جدایی او از سپاهان، زمزمه های بازگشت او به تراکتور شنیده می شد اما محقق نشد.

همه می دانند یک تراکتوری اصیلم

طی گفتگو با کیانی در مورد دوران حضور یازده ساله او در تبریز صحبت شد و اینکه در آستانه بازگشت مجدد به تراکتور بود ولی درنهایت این اتفاق رخ نداد.

کاپیتان سابق تراکتور که یازده سال در این تیم بازی کرد، در پاسخ به این سوال که چرا پروسه بازگشت او به تبریز منتفی شد، اینطور توضیح می دهد: همه می دانند که من یک تراکتوری اصیل هستم. من از 20 سالگی آنجا بوده ام. همه می دانند که تراکتوری ها و مردم آذربایجان را مثل خانواده ام می دانم. دو سال پیش حاشیه هایی برای من درست کردند و من از تیم جدا شدم.

 خیلی پیشنهادها را در تراکتور رد کردم

او در واکنش به ممنوع الخروج بودن به دلیل دریافت چک از باشگاه تراکتور و اینکه این موضوع واقعیت دارد، می گوید: من 5 سال ممنوع الخروج بودم. هر سال با تلاش سرپرست، مربیان و مسئولان باشگاه از کشور خارج می شدم و دوباره پاسپورت من را می گرفتند ولی هیچ چیزی به خاطر مردم تبریز نگفتم و قلبی آنها را دوست دارم. دوست داشتم تا آخر فوتبالم در تبریز بمانم و پیشنهادهای خیلی خوبی را هم رد کردم. من در 11 سالی که در تراکتور بودم، می توانستم خیلی کارها کنم. خیلی پیشنهادها به من شد. خدا را شکر طوری زندگی کردم که هر کسی آمد و رفت به نیکی از من یاد شد.

مدیران تراکتور برای من نرخ تعیین کردند

کیانی سپس با اشاره به دلیل عدم بازگشتش به تبریز پس از جدایی از سپاهان، ادامه داده و می گوید: بعد اینکه از تراکتور جدا شدم، به من گفتند پولکی و برایم حاشیه درست کردند. با این حال به احترام مردم بازگشتم و می خواستم برای تراکتور بازی کنم. من ساکم را برداشتم و رفتم. با مدیر برنامه ام صحبت کردم و گفتیم اگر قرارداد سفید هم گذاشتند، چشم بسته امضا می کنیم. ولی خب برای من نرخ تعیین کردند. من هم گفتم اگر می خواهید من را برگردانید به خانه نباید نرخ تعیین می کردید. من هر حرفی می زنم روی حرفم می ایستم. به آنها گفتم اگر با این شرایط من را می خواهید، من در خدمتتان هستم. حالا هم که نشد و من در خدمت تیم خوب مس رفسنجان هستم.

انتهای پیام/