تبریزبیدار
یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰ ۱۰:۳۷:۱۹ شناسه خبر : ۱۰۸۱۸۲۲

سرویس ورزشی تبریزبیدار؛

«ساکت شوید» محترمانه کمکی به تراکتور نمی‌کند

«انتقاد نکن»، «سکوت کن»، «اوضاع حساس است» را هیچ گاه نفهمیدیم چه زمان دنیزلی، چه زمان منصوریان، چه حالا در مورد خطیبی.

سرویس ورزشی تبریز بیدار / تیم فوتبال تراکتور در هفته نوزدهم رقابت های لیگ برتر کشور در استادیوم یادگار امام(ره) تبریز برابر تیم مس رفسنجان بدون گل متوقف شد.

بازی که هیچ نشانی از طراوت تراکتور نداشت و اوضاع این تیم هر هفته بدون تغییر قابل ملموسی تداوم دارد و می تواند کار را برای رقابت های لیگ قهرمانان آسیا دشوارتر کند.

در همین باب ذکر چند موضوع ضروری به نظر می رسد:

«انتقاد نکن»، «سکوت کن»، «اوضاع حساس است» را هیچ گاه نفهمیدیم چه زمان دنیزلی، چه زمان منصوریان، چه حالا در مورد خطیبی؛ این «ساکت شوید» محترمانه به هیچ کس کمک نمی‌کند.


همه شایسته انتقاد هستند حتی زنوزی، و هر انتقاد غلطی شایسته پاسخ و ابهام زدایی است.

انتقادی که دفن شود، روزی جوانه می زند درخت می شود...

چرا کسی که حرف و نقد دارد باید سکوت کند؟ البته که با هتاکی و تخریب تیم، بازیکنان و کادر فنی تراکتور باید مخالف بود اما نقد کنید، حرف بزنید و حتی مخالف باشید. چرا باید همه موافق باشیم؟

انتهای پیام/

نظرات

همولایتی
IR

چرا مسعود شجاعی را وارد زمین می کنید ؟ او دیگر نمی تواند . از ایشان فقط برای تمرین دادن تیم و تجربه هایش استفاده کنید . فقط . و بگذارید خطیبی خودش برای افراد داخل زمین تصمیم بگیرد . رسول می تواند . فقط بگذارید .

شهاب
US

خفه شو بابا. تراکتور این بازی خیلی هم خوب بازی کرد. فکر کنم اصلا بازی رو ندیدی

ahmad adgh
IR

ابلح جان همه اون بازی مزخرف رو دیدن و ما هم به بی نظمی و بی ثباتی تیم یواش یواش داریم عادت می کنیم . ای کاش همه می فهمیدیم که از سال 1970 حتی یک بار قهرمان نشدن تیمی که شایستگی قهرمانی آسیاست اتفاقی نیست . ای کاش ... ........................یاشاسین آذربایجان.............................................

تیراختورچی
IR

به نظرتون بعد از هر بازی یک سرمربی جدید بیاریم ، خوبه ؟ اینجوری شاید به تیم شوک مثبتی وارد بشه و نتایج خوبی بگیره و قهرمان بشه .