در جمع خبرنگاران تشریح شد؛

راه اندازی تیم فوتسال بومی برای استفاده از ظرفیت بازیکنان استان

عصر دوشنبه نشست خبری تیم فوتسال باشگاه فناوران ارتباطات ره سو تبریز با حضور جمعی از اصحاب رسانه برگزار شد.

به گزارش تبریز بیدار ، محمدرضا اکبرزاده مالک این باشگاه در این نشست با اشاره به حضور این تیم در لیگ دسته سوم فوتسال کشور گفت: ما در این تیم از استعداد های بومی استفاده کرده‌ایم. دو باشگاه مس سونگون و باشگاه دبیری یک فنر از استعداد ها بوجود آورده بود و استعداد ها را دارا بود ولی بخاطر برخی مسائل این استعداد ها جدا شدند. ما با تأسیس این باشگاه سعی کرده ایم که از سرمایه های استان در حد امکان استفاده کنیم.

وی افزود: برخی از بازیکنان این تیم لول بالا هستند و سطح آنها لیگ دسته سوم نیستند ولی آنها لطف کرده و به این باشگاه پیوسته اند. همچنین ما سعی خواهیم کرد از تجارب دیگر باشگاه ها استفاده کنیم.

مالک باشگاه فوتسال ره سو با بیان اینکه ورود و فعالیت در لیگ های بالا مستلزم مدیریت هزینه ها و فرآیندهای سخت می‌باشد، گفت: باید در لیگ دسته سوم تجربه‌ها کسب شده و سیستم ها و برنامه‌ریزی ها طرح شود تا بعدا برای لیگ دسته دوم مجوز بگیریم.

وی ادامه داد: ما با عدم شناخت وارد این عرصه شده ایم ولی با حضور استعداد ها و متخصصان این شناخت را به دست آورده ایم.

اکبرزاده با اشاره به تعیین منابع مالی این باشگاه، اظهار داشت: ما به سود دهی فکر نمی‌کنیم و تنها هزینه‌هایمان را حل خواهیم کرد.

وی با اشاره به اهداف ایجاد این باشگاه بیان کرد: سعی داریم سبک زندگی حرفه‌ای نیز برای ورزشکاران در این باشگاه ارائه دهیم تا با آن سبک زندگی، به موفقیت ها در زندگی فوتبالیستی خود برسند. رنج سنی بازیکنان این باشگاه نیز افراد حدود ۲۵ ساله می‌باشد.

در ادامه این نشست، یاشار مطلب زاده مدیرعامل این باشگاه با تأکید بر اینکه بهترین امکانات را در اختیار بازیکنان و کادر قراره اند، گفت: هر بازیکنی که تمایل به ورود به این باشگاه را داشته باشد،  حاضریم از او تست گرفته و در صورت موفقیت وارد باشگاه شود.

وی با اشاره به چشم‌انداز این باشگاه اظهار داشت: امیدواریم که اذیت نکنند تا انرژی مان نیفتد. شرکت ما یک شرکت فناوری است و تجارتمان از اینجاست؛ قرار است فرآیندها و برنامه هایمان سیستماتیک باشد. همچنین هدف اینست که از سال آینده آکادمی و تیم های پایه راه اندازی شده تا استعداد ها را برای نسل آینده پرورش دهیم.

مدیرعامل باشگاه فوتسال فناوران ارتباطات ره سو با بیان اینکه کادر فنی تیم انتخاب شده است، گفت: تمرین ها در این باشگاه به طور منظم انجام می‌شود. هدف ما اینست که مهندسی مجددی در فوتبال آذربایجان و تبریز ایجاد شود و قول می‌دهیم که فوتبال تبریز را متحول خواهیم کرد.

وی افزود: با اینکار آسیب های اجتماعی از جامعه برداشته شده و ورزش(دوباره به کانون) خانواده ها بازخواهد گشت.

وی دیگر هدف تأسیس این باشگاه را مسئول بودن در قبال جامعه دانسته و گفت: به روز بودن در ذات این شرکت است و در دنیا هیچکس نمی‌تواند فقط به سوددهی فکر کند؛ بلکه ما یک مسئولیت اجتماعی داریم و باید از آن سود برای فرهنگ و اجتماع استفاده کنیم.

در پایان این نشست حسین بابایی روابط عمومی این باشگاه در پایان از برگزاری مسابقات این تیم در این هفته خبر داده و گفت: مسابقاتی که این باشگاه در این هفته در آن حضور دارد، ساعت ۱۸ هر روز از ۱۷ لغایت ۲۳ این ماه خواهد بود.

وی افزود: سرمربی این تیم آقای فرهاد روحی و مربی این تیم آقای رحیم خیابانی می‌باشد.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.