جوابیه چمنی به تبریزبیدار؛

نماینده هیچ تاجر خاصی نیستم / در دور چهارم مستقل بودم

در جوابیه داوطلب انتخابات شورای ششم شهر تبریز آمده است: طرح موضوع نمایندگی اینجانب از سوی فرد و یا تاجر خاص تکذیب می شود.

به گزارش تبریز بیدار ، در پی انتشار گزارشی در این سایت خبری پیرامون دسته بندی داوطلبین انتخابات شورای ششم شهر تبریز (جزئیات را اینجا بخوانید+) اسماعیل چمنی، عضو سابق شورای شهر تبریز و داوطلب انتخابات شورای ششم، جوابیه ای بشرح ذیل ارسال کرده است:

مدیرمسئول محترم پایگاه خبری تبریزبیدار

با سلام

احتراما با عنایت به درج مطلبی در تبریز بیدار تحت عنوان «چهره های شورای چهارم به دنبال تکرار خود …» در مورخه ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ و بازنشر آن در صفحات مجازی آن رسانه، به اطلاع می رساند: اینجانب به عنوان نایب رییس شورای اسلامی شهر در دور چهارم، به صورت مستقل افتخار خدمت به مردم شریف تبریز را داشتم و هرگز در طیف و یا ائتلاف فرد یا جناح خاصی نبودم.

ضمنا، بنده در حوزه فرش و تقویت زیرساخت های تولید و فروش قالی دستباف آذربایجان با هدف حمایت از تولیدکنندگان و بافندگان زحمتکش فرش مشغول خدمت بوده و مفتخر به حمایت خانواده بزرگ تولید فرش دستباف هستم بنابراین طرح موضوع نمایندگی اینجانب از سوی فرد و یا تاجر خاص تکذیب می شود.

انتظار می رود آن رسانه محترم قبل از انتشار مطالب و تحلیل های غیرواقعی که ممکن است آبرو و حیثیت افراد و به ویژه نامزدهای انتخاباتی را زیر سوال ببرد از صحت مطالب منتشر شده اطمینان حاصل کند.

یک بار دیگر از تلاش های فرهنگی و رسانه ای تان قدردانی می گردد.

اسماعیل چمنی

رییس اتحادیه تولیدکنندگان و بافندگان فرش دستباف شهرستان تبریز

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.