مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گلایه کرد؛

مراسمات مذهبی آماج هجمه های کرونایی قرار گرفته

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی گفت : باید در این فرصت باقیمانده تا ماه مبارک رمضان تجدیدنظر جدی دولت در مورد مراسمات مذهبی صورت بگیرد.

به گزارش تبریز بیدار ،حجت‌الاسلام‌ حسن شعبانی در نشست هم اندیشی فعالان رسانه ای اظهار داشت: امسال اداره کل تبلیغات اسلامی بحث جهاد امیدآفرینی را در همه برنامه ها مورد توجه قرار داده است.

وی با بیان اینکه هیأت های مذهبی در بیشترین سطح پروتکل های بهداشتی را رعایت کرده اند و هر اتفاقی که رخ می دهد سریعا مکان های مذهبی را تعطیل می کنند اذعان کرد: بخش قابل توجهی از مردم از تعطیلی مکرر برنامه‌های فرهنگی و مراکز مذهبی گله‌مند هستند.

حجت‌الاسلام‌ شعبانی خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه مسئولان ستاد کرونا در عید نوروز اعلام می‌کنند که ورود به شمال ممنوع نیست و صف های چندین کیلومتری شمال ایجاد می‌شود باید هم منتظر همین وضعیت بود که الان در این شرایط هستیم.

وی در ادامه گفت: بعد از اینکه وضعیت قرمز اعلام شد تعطیلی به سمت برنامه‌های آموزشی و مذهبی رفته است.

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی بیان کرد: اگر تلاش‌های مراکز مذهبی در ایام کرونا در موضوعات مختلف مانند توزیع بسته های معیشتی نبودند امروز از لحاظ اجتماعی وضعیت متفاوتی را داشتیم .

وی در ادامه خاطرنشان کرد: سازمان تبلیغات اسلامی پیشنهادات کاربردی خیلی خوبی را برای ستاد کرونا ارائه کرده بود که متاسفانه این پیشنهادات هیچکدام مورد توجه قرار نگرفتند .

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.