جوان ترین فرمانده قرارگاه جهادی کشور در تبریز مطرح کرد؛

جنگ را با جوانان بُردیم و اقتصاد را با ۶۰ ساله ها باختیم

فرمانده قرارگاه فرهنگی جهادی حضرت مهدی(عج) بسیج سازندگی سپاه محمد رسول الله(ص) گفت:جنگ ۸ ساله دفاع مقدس را با جوانان و نوجوان پیروز شدیم ولی الان اقتصاد را با مدیران ۶۰ ساله باختیم.

به گزارش تبریز بیدار ، مهرشاد سهیلی فرمانده ۱۷ ساله قرارگاه جهادی عصر جمعه در نشست خبری با اصحاب رسانه در تبریز اظهار داشت: قرار گاه فرهنگی حضرت مهدی (عج ) بسیج سازندگی از سال ۹۸ فعالیت خود را در راستای کمک به محرومان در تهران آغاز کرده است.

 وی در مورد فعالیت های این قرارگاه گفت: این قرارگاه با کمک به زوج های جوان، ایتام، زنان بی سرپرست و بدسرپرست گام های بسیار بزرگی در استان های ایلام، سیستان و بلوچستان، قم و حاشیه تهران برداشته است.

سهیلی خاطر نشان کرد: اختصاص بیش از یک میلیارد تومان جهت کمک به محرومیت‌ زدایی و سلامت محرومین در تابستان ۹۹ و برگزاری بیش از ۵ پویش ملی در سطح کشور از آغاز شیوع کرونا تاکنون، برگزاری برنامه های فرهنگی و مذهبی و کمک به محرومان با حمایت و پشتوانه‌ی علما و مراجع تقلید، رئیس کمیته امداد، سپاه‌پاسداران و بسیج سازندگی، برخی دیگر از خدمات و فعالیت های شبانه‌روزی قرار گاه جهادی حضرت مهدی(عج) می باشد.

وی در ادامه اظهار داشت: در این قرارگاه اغلب جوانان و نوجوانان در مناطق محروم و حاشیه نشین به مردم بی بضاعت کمک می کنند و هیچ چشم داشتی ندارند. 

فرمانده قرارگاه فرهنگی جهادی حضرت مهدی(عج) با بیان اینکه در دوران دفاع مقدس ۳۶ هزار دانش آموز بسیجی تقدیم نظام انقلاب کردیم، گفت: از ۳۶ هزار دانش‌آموز چند درصد تجربه به شهادت رسیدن داشتند؟ امروز به جوانان ۲۵ ساله که بالاترین مدارک دانشگاهی را دارند می گویند شما تجربه ندارید و جوان هستید.

وی در ادامه افزود: جنگ ۸ ساله دفاع مقدس را با جوانان و نوجوان پیروز شدیم ولی الان اقتصاد را با مدیران ۶۰ ساله باختیم.

سهیلی گفت: در استان آذربایجان شرقی زیرساخت های خوبی وجود دارد و اکثر جوانان و نوجوانان در پایگاه ها و مساجد مشغول کار جهادی هستند.

وی با اعلام اینکه قرار است چندین هزار ماسک به آذربایجان شرقی ارسال شود اذعان کرد: بسته های ارسالی در طول ماه رمضان به مناطق محروم ارسال می شوند.

فرمانده قرارگاه فرهنگی جهادی حضرت مهدی(عج) افزود: ما بر این باور هستیم که بسته های فرهنگی باید کنار بسته های غذایی باشند.

 سهیلی در مورد پشتوانه ستاد قرارگاه فرهنگی جهادی حضرت مهدی گفت: این ستاد با پشتوانه نذورات مردم و خیرین کار خود را شروع کرده است و بودجه خاصی از طرف نهاد ها و دولت نداریم و مستقل کار می کنیم.

وی در پایان در مورد خود نیز گفت: متولد سال ۸۳ می باشم و از ۱۱ سالگی کار های جهادی را شروع کردم و دو سال می باشد که در این قرارگاه فعالیت می کنم.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.