امام جمعه تبریز مطرح کرد:

کلاب هاوس، اهداف سیاسی و انتخاباتى دارد

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی امروز خطبه های نماز جمعه را در بستر برنامه تلویزیونی ایراد کرد.

به گزارش تبریز بیدار ، حجت الاسلام و المسلمین سید محمدعلی آل هاشم در برنامه پیام جمعه شبکه استانی سهند گفت: امروز اولویت و فوریت نیازهاى جامعه، ایجاد ثبات و امنیت در عرصه اقتصاد و تأمین نیازهای معیشتى است.

ماه رمضان

وی ضمن اشاره به اهمیت ماه مبارک رمضان افزود: از جمله دستورات فردی پیامبر اکرم در خطبه شعبانیه به مسلمانان، یاد آوری آخرت، توبه به درگاه الهی، دعا، استغفار، سجده های طولانی، صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ص)، تلاوت قرآن در ماه رمضان است.

ارتش

امام جمعه تبریز با گرامیداشت روز نیروی زمینی ارتش گفت: ۲۹ فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران، یادآور حماسه آفرینی های نیروهای زمینی هوایی دریایی و پدافندی ارتش در مبارزات انقلاب، پس از انقلاب و دفاع مقدس است.

زمین پاک

وی در ادامه به لزوم حفاظت از محیط زیست پرداخته و گفت: زمین یکی از شگفتی های آفرینش و بستر حیات پایدار است و روز زمین پاک، فرصتی برای تامل بیشتر در اهمیت نقش حیاتی زمین است.

حجت الاسلام آل هاشم بیان داشت: در روز زمین پاک، صرفه جویی در استفاده از کاغذ، مراعات در مصرف آب، مدیریت زباله باید بیشتر مورد توجه مردم باشد.

غنی سازی هسته ای

وی، آغاز غنی‌سازی ۶۰ درصدی و نصب هزار سانتریفیوژِ دیگر توسط ایران را یک پاسخ قاطع و مناسب به طرف های مقابل دانست و گفت: با این غنی سازی، ایران با دست پر بر سر میز مذاکره می رود.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی تاکید کرد: پاسخ سخت به خرابکاری ها و از بین بردن جریان نفوذ دو مطالبه مهم افکار عمومی بعد از خرابکاری اخیر در نطنز است.

آمریکا

وی در خصوص مسایل بین المللی نیز گفت: آمریکا در صدد است با کشاندن دولت عراق به جرگه هم‌پیمانان خود، به زعم باطل خودش، زیر پای ایران را خالی کند. کمک‌های وعده داده شده و نیز وعده تامین برق عراق و دیگر قراردادهای اقتصادی، در همین راستا تلقی می‌شود.

امام جمعه تبریز افزود: بایدن جهت فشار برای کوتاه آمدن ایران دست به یک عملیات ترکیبی چندضلعی زده که سفر نخست وزیر کره در این راستا ارزیابی می‌شود.

کلاب هاوس

حجت الاسلام آل هاشم بیان داشت:  برخی از کارشناسان بر این باورند آغاز بکار شبکه اجتماعی صوت محور کلاب هاوس در فروردین ۱۴۰۰ در ایران با اهداف سیاسی و انتخاباتى صورت گرفته و احتمال دارد برخی ها از این نرم افزار در نقش سایت های آتش بیار معرکه در فتنه ۸۸ استفاده کنند.

وی تصریح کرد: ورود به شبکه های اجتماعی جدید که میدان دشمن است باید هوشمندانه پرقدرت و اثرگذار باشد نه تاثیر پذیر.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.